Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Windsurf Ligi ilk ayak yarışları sona erdi

26 Haziran, 2013 | 11:30

Pegasus Windsurf Ligi ilk ayak yarışları sona erdi Türkiye Yelken Federasyonu ve Pegasus Hava Yolları işbirliği ile bu yıl 3.’sü gerçekleştirilen Pegasus Windsurf Ligi ilk ayak yarışları 20-23 Haziran tarihleri arasında Muğla’nın Datça ilçesinde gerçekleştirildi.

Şampiyonaya Masterlarda 13, Genç Erkeklerde 14, Erkeklerde 19, Genç Bayanlarda 3 ve Bayanlarda ise 7 olmak üzere toplam 56 sporcu katıldı. Datça’nın Kızlanaltı Mevkiinde bulunan Surf Tatil Köyü’nde yapılan şampiyonada rüzgarın 11 knot’un altında kalması nedeniyle sadece ikinci gün üç yarış gerçekleşebildi. Erkek ve Genç Erkek yarışları yapılamadı. Pazar günü rüzgar beklenen hıza erişemeyince yarışlar tescil edildi.

Bayanlarda dereceye giren birinci Lena Erdil’in, ikinci Çağla Kubat ve üçüncü Melek Toraman’ın kupalarını Datça Belediye Başkan Yardımcısı Sami Bircan verdi. Master yarışlarında birinci Mehmet Kaçan, ikinci Özfer Uralp’in ve üçüncü Murat Soyak’ın kupalarını Başhakem Mehmet Ş. Besceli, Genç Bayanlarda birinci olan Fulya Ünlü’nün kupasını ise Datça Belediye Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Özlem Caner verdi. Genç bayanlarda Dilara Uralp ile Yasemin Alara Bayket ise hatalı çıkış yaptıkları için yarış dışı kaldılar.

Sörfçüler, Datça’dan sonra 27-30 Haziran tarihleri arasında Balıkesir Ayvalık Gömeç’te yapılacak ikinci ayak yarışlarına katılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balıkesir Ayvalık Gömeç, Çağla Kubat, Dilara Uralp, Lena Erdil, Melek Toraman, Pegasus, Pegasus Windsurf, Pegasus Windsurf Ligi, Pegasus Windsurf Ligi bitti, Pegasus Windsurf Ligi yarışları, Windsurf Ligi, Yasemin Alara Bayket,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları