Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Windsurf Ligi’nin 4. ayak yarışları gerçekleşti

13 Ağustos, 2013 | 19:38

Pegasus Windsurf Ligi’nin 4. ayak yarışları gerçekleşti Türkiye Yelken Federasyonu ve Pegasus Hava Yolları işbirliği ile bu yıl 3.’sü düzenlenen Pegasus Windsurf Ligi’nin 4. ayak yarışları 9-12 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirildi.

İstanbul Büyükçekmece’de Mimar Sinan Rüzgar Sörfü Kulübü ev sahipliğinde yapılan şampiyona 52 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi.

Yarışların son gününde rüzgarın 11 Knot üzerine çıkmaması sebebiyle gerçekleştirilemezken, ligin 4. ayağı, 3 gün boyunca gerçekleştirilen 7 yarışla sona erdi.

Pegasus Windsurf Ligi’nin Büyükçekmece yarışlarını; Genç Bayanlarda Fulya Ünlü, Genç Erkeklerde Poyraz Akay, Bayanlarda Çağla Kubat, Erkeklerde Enes Yılmazer ve Master Erkeklerde Özfer Uralp birinci sırada tamamladı.

Pegasus Windsurf Ligi’nin Büyükçekmece ayağı sonuçları aşağıdaki şekilde gerçekleşti:

Genç Bayanlar

1. Fulya Ünlü
2. Dilara Uralp
3. Yasemin Alara

Genç Erkekler
1. Poyraz Akay
2. Batu Akyol
3. Orkan Eryıldırım

Bayanlar
1.Çağla Kubat
2.Lena Erdil
3.Melek Toraman

Erkekler
1.Enes Yılmazer
2.Erkan Morgan
3.Süha Kavi

Masterler
1.Özfer Uralp
2.Mehmet Kaçan
3.Tayfun Önür

Türkiye’nin en başarılı slalom windsurf’çülerinin katılımı ile gerçekleşen Pegasus Windsurf Ligi’nin 5. ayak olan final yarışları 29 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında İzmir Alaçatı’da koşulacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çağla Kubat, Enes Yılmazer, Fulya Ünlü, Özfer Uralp, Pegasus, Pegasus 2013, Pegasus Windsurf, Pegasus Windsurf Ligi, Poyraz Akay, Windsurf Ligi, Windsurf Ligi 2013,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları