Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus, “Ulusal Halk Şampiyonu” olmak için yarışıyor

25 Aralık, 2013 | 11:44

pegasus-european-business-awards İş dünyasının Oscar’ı olarak değerlendirilen ve 2007 yılından bu yana düzenlenen European Business Awards’ın ikinci aşaması olan halk oylamasında son haftaya gelindi.

Avrupa iş dünyasının en prestijli ödülleri içerisinde gösterilen European Business Awards 2014’e farklı ülkelerden katılan 17.000 şirket arasından “Ulusal Şampiyon” seçilerek ilk aşamayı başarıyla tamamlayan Pegasus Hava Yolları, “Ulusal Halk Şampiyonu” unvanı kazanmak için yarışmaya devam ediyor.

31 ülkeden seçilen 527 Ulusal Şampiyon arasında yer alan Pegasus Hava Yolları, Yılın Büyüme Stratejisi (Target Neutral Growth Strategy Of The Year) kategorisinde Türkiye’yi temsil ediyor.

İnternet üzerinden gerçekleştirilen ve 2 Ocak’ta sona erecek halk oylaması sonunda, 28 Ulusal Halk Şampiyonu belirlenerek aralarından bir şirket “Avrupa Halk Şampiyonu” olmaya hak kazanacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
European Business Awards, European Business Awards Pegasus, Pegasus, Pegasus Haberleri, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları ödül, Pegasus ucuz bilet,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları