Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus, “Ulusal Halk Şampiyonu” olmak için yarışıyor

25 Aralık, 2013 | 11:44

pegasus-european-business-awards İş dünyasının Oscar’ı olarak değerlendirilen ve 2007 yılından bu yana düzenlenen European Business Awards’ın ikinci aşaması olan halk oylamasında son haftaya gelindi.

Avrupa iş dünyasının en prestijli ödülleri içerisinde gösterilen European Business Awards 2014’e farklı ülkelerden katılan 17.000 şirket arasından “Ulusal Şampiyon” seçilerek ilk aşamayı başarıyla tamamlayan Pegasus Hava Yolları, “Ulusal Halk Şampiyonu” unvanı kazanmak için yarışmaya devam ediyor.

31 ülkeden seçilen 527 Ulusal Şampiyon arasında yer alan Pegasus Hava Yolları, Yılın Büyüme Stratejisi (Target Neutral Growth Strategy Of The Year) kategorisinde Türkiye’yi temsil ediyor.

İnternet üzerinden gerçekleştirilen ve 2 Ocak’ta sona erecek halk oylaması sonunda, 28 Ulusal Halk Şampiyonu belirlenerek aralarından bir şirket “Avrupa Halk Şampiyonu” olmaya hak kazanacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
European Business Awards, European Business Awards Pegasus, Pegasus, Pegasus Haberleri, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları ödül, Pegasus ucuz bilet,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları