Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Tahran ‘a da uçuyor

18 Nisan, 2011 | 17:49

Uygun fiyatları ile dikkat çeken Pegasus Havayolları artık Tahran ‘a da uçuyor.

Pegasus 15 Mayıs’tan itibaren İstanbul-Tahran uçuşlarının biletleri 99,99 USD’den başlayan fiyatlarla satışta sunacak…

Pegasus Hava Yolları, Avrupa, Rusya ve Ortadoğu’ya düzenlendiği tarifeli seferlerine yurt dışındaki 27. noktası olarak İran’ın başkenti Tahran’ı da ekliyor.

Genç Boeing 737/800 filosu ile gerçekleştirdiği seferlerine her gün bir yenisini ekleyen Pegasus Hava Yolları, 15 Mayıs 2011 itibari ile İstanbul merkezli uçuşlarına bir yenisini daha ekledi.

Tahran uçuşları ; Salı, Perşembe ve Pazar

Pegasus’un Tahran seferleri, İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan günleri saat 23.35’te Tehran Imam Khomeini International Havaalanı’na gerçekleştirilecek.

Vergiler dahil 99,99 USD’den başlayan fiyatlarla…

Pegasus, misafirlerini İran’ın görülmeye değer başkenti Tahran’a vergiler dahil 99,99 USD‘den başlayan fiyatlar ile uçuruyor. Pegasus misafirleri, yurt içinde Adana, Antalya, Ankara, Bodrum, Elazığ, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Konya, Trabzon, Samsun’dan, yurt dışında ise Amsterdam, Basel, Brüksel, Bükreş, Düsseldorf, Kıbrıs, Kopenhag, Londra, Milano, Paris, Roma, Stokholm, St. Etienne, Stuttgart, Zürih’ten İstanbul bağlantılı olarak Tahran’a seyahat edebilirler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Pegasus Hava Yolları, Pegasus İran, Pegasus iran uçuşları, Pegasus Tahran, Pegasus Tahran uçuşları, Pegasus Tahran uçuşu, Pegasus Tahrana uçuyor, Tahran uçuşları,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
ahmet yavuz
02 Temmuz, 2015

ben tahrandayım ıstanbul a ucus arıyorum bulamıyorum pazar gunu saat kacta ucusunuz var fiat nedir bilgi selamlar

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Temmuz 2nd, 2015 at 16:12 ahmet yavuz mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları