Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Sivas uçuşları ile yurt içinde 19 şehre uçuyor

11 Mayıs, 2011 | 15:12

Pegasus Hava Yolları Sivas uçuşları ile yurt içinde 19 uçuş noktasına ulaşıyor / Pegasus Haberleri

Pegasus Hava Yolları Sivas uçuşları 1 Mayıs’ ta başladı. Sivas uçuşlarının başlaması ile yurt içinde 19 şehre ekonomik uçma fırsatları sunuyor. / Pegasus Haberleri

Pegasus Hava Yolları Sivas uçuşlarının başlamasının ardından 10 Mayıs günü Sivas Büyük Otel’ de bir açılış töreni düzenlendi. Pegasus Hava Yolları promosyon biletleri ile “uçmak herkesin hakkı” ilkesini savunuyor. Bunun yanı sıra Pegasus Yurtiçi ve Yurtdışı uçuş noktalarını hızla çoğaltarak gelişmeyi ve büyümeyi sürdürüyor.

Pegasus Hava Yolları Sivas uçuşları açılışına Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Gürol Yüksel, Sivas Valisi Ali Kolat ve şehrin önde gelen iş adamları katıldı.

Pegasus Sivas Uçuşlarının açılışında konuşan Gürol Yüksel “Pegasus Hava Yolları olarak, yaptığımız 3.2 milyar Dolar değerinde 40 uçaklık Yeni Nesil Boeing 737-800 yatırımımız ile büyümeye devam ediyoruz. Bildiğiniz gibi Türkiye’de bu çapta yatırım yapan tek özel hava yolu şirketiyiz. Bugünlerde neredeyse her hafta bir uçak teslim alarak filomuzu yeniliyoruz. Şu anda Türkiye’nin en yeni Boeing 737-800 filosuna sahibiz. Yıl sonunda filomuzdaki toplam uçak sayısı 40’a, uçaklarımızın yaş ortalaması ise 2,58’e ulaşacak. Bu büyümemize paralel olarak yurt içi ve yurt dışı hatlarda da büyümemizi hızla sürdürüyoruz. Pegasus Ailesi olarak en temel ilkemiz olan ‘uçmak herkesin hakkı’ ilkesinden yola çıkarak, bu ay itibarıyla Sivas ile İstanbul arasında da ucuz ve kolay uçuşun yolunu açmış bulunuyoruz. Pegasus misafirleri, haftada 5 gün karşılıklı olarak Sivas’tan İstanbul’a ve İstanbul bağlantılı olarak yurt dışında tam 19 noktaya ekonomik ve tam zamanında seyahat edebilecekler” dedi.

Pegasus Hava Yolları Amsterdam, Basel, Brüksel, Bükreş, Düsseldorf, Kharkiv, Kopenhag, Krasnodar, Londra, Milano, Münih, Paris, Roma, Sofya, Stokholm, St. Etienne, Stuttgart, Viyana ve Zürih’e Sivas’ tan İstanbul bağlantılı olarak uçabilecekler.


YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gürol Yüksel, Pegasus Haberleri, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları promosyon, Pegasus Hava Yolları Sivas uçuşları, Pegasus sivas, pegasus sivas uçuşları, pegasus sivas uçuşları başladı, Pegasus Yönetim Kurulu, Pegasus Yurtiçi, Sivas İstanbul, Sivas İstanbul Pegasus, Sivas Valisi Ali Kolat,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları