Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Piriştina uçuşları ekim ayında başlıyor

28 Eylül, 2011 | 13:02

Pegasus, 49. Uçuş Noktasi Piriştina uçuşları 17 Ekim ‘de başlıyor. Pegasus Piriştina uçak biletleri 13 Eylül’den itibaren satılmaya başlandı.

Pegasus Hava Yolları Ağustos ayında başlattığı Üsküp uçuşlarının ardından, 17 Ekim’de Kosova Cumhuriyeti’nin başkenti Piriştina’ya tarifeli sefeler düzenlemeye hazırlanıyor.Pegasus, Pirişitina uçuşlarının biletlerini 13 Eylül’de satışa sunmaya başladı.

Piriştina ile uçuş ağını 22 ülkede toplam 49 noktaya yükseltecek olan Pegasus’un İstanbul-Piriştina seferlerinin bileti 29.99 Euro ’dan itibaren satışa sunuldu.

Pegasus, 17 Ekim’den itibaren Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri İstanbul Sabiha Gökçen-Priştina arasında karşılıklı düzenlenecek seferler ile yurt dışındaki 30. uçuş noktasını hayata geçirecek.

Pegasus Ukrayna’da da Büyümeye Devam Ediyor

Pegasus  Kharkiv  uçuşlarından sonra Ukrayna’nın 2. büyük şehri olan Donetsk uçuşlarına da 6 Eylül’de başladı.

Donetsk’e haftanın 3 günü düzenlenen uçuşlarla Pegasus misafirleri Ukrayna’da yeni bir noktaya daha en uygun fiyatlarla seyahat edebiliyorlar.

İstanbul Sabiha Gökçen – Donetsk uçuşları salı, cuma ve pazar günleri karşılıklı olarak gerçekleştiriliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İstanbul Sabiha Gökçen Donetsk, Pegasus, Pegasus Donetsk, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları Piriştina, Pegasus Kharkiv Uçuşları, Pegasus Pristina, Pegasus Priştina Uçuşları, Pegasus Ukrayna, Priştina Uçuşları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları