Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus, Paris seferlerine başlıyor

01 Şubat, 2010 | 17:47

Pegasus, Paris seferlerine başlıyor Pegasus Havayolları, 12 Mart’tan itibaren Paris seferlerine başlıyor.

Pegasus Havayolları’ndan yapılan açıklamada, şirketin 20’nci kuruluş yılını 19’uncu yurt dışı uçuşuyla kutladığı belirtilerek, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Paris’e uçuşların 12 Mart itibarıyla başlayacağı bildirildi.

Seferlerin İstanbul’dan Paris’e 49.99 ve Paris’ten İstanbul’a 79.99 avrodan başlayan fiyatlarla gerçekleştirileceğini ifade edilen açıklamada, Paris uçuşlarının her gün İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan saat 10.35’de Orly Havalimanı’na, Paris’ten de saat 14.00’de Sabiha Gökçen Havalimanı’na yapılacağı belirtildi.

Açıklamada, Paris’e uçmak isteyen yolcuların Adana, İzmir, Kayseri, Bodrum, Diyarbakır, Dalaman, Kıbrıs, Ankara, Gaziantep, Konya, Samsun’dan İstanbul bağlantılı olarak uçuşlarını gerçekleştirebilecekleri, ayrıca Paris’ten de İstanbul bağlantılı olarak Adana, İzmir, Kayseri, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Kıbrıs, Ankara, Gaziantep, Konya, Samsun ve Trabzon’a uçulabileceği bilgisi yer aldı.

Pegasus Havayolları Genel Müdürü Sertaç Haybat, dış hat seferlerine Paris’i de eklemekten büyük mutluluk duyduklarını belirterek, uçuşlarla ilgili bilet satışına başlandığını ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Pegasus Havayolları Paris, Pegasus Havayolları Seferleri, Pegasus Paris, Pegasus Paris Seferleri, Pegasus Sertaç Haybat, Sabiha Gökçen Havalimanı, Sertaç Haybat,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ünal Özsen
01 Şubat, 2010

Memnuniyet verici,Ucak ücretle
rinin düsük tutulmasi Avrupa fiatlarina uymasidir.Yeteri ka
dar Türk Vatandaslarida yurt disina Tatile gitmektedir.Türk
Halkininda Avrupali gibi Tatil
yapmasini ancak düsük fiatlar
da ucuslarla saglanabilir.Düs
ük fiatlarin herzaman uygulan
masi dileklerimle,IYI UCUSLAR.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Şubat 1st, 2010 at 19:40 Ünal Özsen mention something about this post....
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları