Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Moskova uçuşlarına yoğun ilgi

12 Kasım, 2013 | 13:34

Pegasus Rusya Federasyonu Moskova Uçuşları

Pegasus Hava Yolları Moskova uçuşları bir ayda yüzde 92 oranında doluluk göstererek 3840 yolcuyu uçurdu. Moskova Yılbaşı Turları sebebiyle yoğunluğun devam edeceği tahmin ediliyor.

Uçuş rotalarına her geçen gün bir yenisini ekleyen Pegasus Hava Yolları Moskova uçuşlarını başlattığı 8 Ekim’den bu yana yani bir ayda yaklaşık 3840 misafir uçurdu.

Pegasus Rusya Federasyonu’nda Omsk, Krasnodar ve Soçi’den sonra uçuş rotasına kattığı Rusya’daki 4. uçuş noktası Moskova seferlerine 8 Ekim 2013 tarihinde başladı.

Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Sertaç Haybat’ dan Moskova açıklaması;

Pegasus İstanbul – Moskova karşılıklı seferleri ile ilgili olarak, Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Sertaç Haybat; “Bir ay önce başlattığımız İstanbul – Moskova uçuşlarımız, misafirlerimizden yoğun ilgi gördü. Pegasus tarafından sunulan, misafirlerimizin ihtiyaçlarına göre özel olarak kişiselleştirebilecekleri seyahat anlayışı Türkiye’de olduğu gibi, Moskova’da da benimsendi. 1 ay kadar kısa bir sürede Pegasus’un sadece haftada 3 uçuşuyla yarattığı rekabet, İstanbul- Moskova bilet fiyatlarında yaklaşık %13,3 oranında bir düşüşe neden oldu. İstanbul – Moskova hattında tekel kırıldı, tüketici kazandı. Hem Türkiye hem de Rusya tarafından talep gören Moskova seferlerimizin uçuş sayısını artırarak her gün uçabilmek ve daha iyi bir ürün sunabilmek için Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’müzle görüşmelerimize devam ediyoruz. Haftanın her günü uçmaya başladığımızda rekabet daha da artacaktır. Moskova’yı İstanbul üzerinden 24’ü yurtiçinde 16’sı yurt dışında olmak üzere toplam 40 noktaya bağlayan seferlerimize gösterdikleri ilgiden dolayı tüm misafirlerimize ve hattın rekabete açılması için yoğun çaba harcayan Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’müze teşekkür ederiz.” dedi.

Pegasus Hava Yolları’nın Moskova uçuşlarını, 59.99 Euro’dan başlayan satışa açılma fiyatıyla haftanın 3 günü İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan karşılıklı olarak gerçekleştiriliyor. Pegasus misafirleri Moskova’ya; Salı, Perşembe ve Pazar günleri İstanbul Sabiha Gökçen’den saat 12.00’de, Moskova Domodedovo Havalimanı’ndan saat 16.50’de kalkan karşılıklı seferlerle uçuyor.

Moskova Yılbaşı Turları ile dünyada en çok tercih edilen bölgeler arasında

Yılbaşı tarihinin hızla yaklaştığı şu günlerde Pegasus Hava Yolları’ nın uçuşlarını başlattığı  Moskova yılbaşı turları da yoğun ilgi görüyor.

Moskova turları hem Rusya Federasyonu’ nun tarihi dokusuna tanıklık etmek isteyenleri hem de yılbaşında alternatif bir tercih yapmak isteyenlerin ilgisini çekiyor. Rusya yılbaşı turları renkli sokak şovlarına ev sahipliği yaparken sabahın erken saatlerine kadar devam eden eğlence ile de dünyada cazibe merkezi olmaya devam ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İstanbul Moskova, Moskova, Moskova turları, Moskova Uçuşları, Moskova Yılbaşı Turları, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları Moskova, Pegasus İstanbul Moskova, Pegasus Moskova uçuş, Pegasus Moskova uçuşları, Pegasus Rusya Federasyonu, Rusya Federasyonu, Rusya yılbaşı turları, Sertaç Haybat,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları