Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus, Londra’daki World Travel Market fuarında

04 Kasım, 2013 | 14:20

world-travel-market-londra Pegasus Hava Yolları, 4-7 Kasım tarihlerinde Excel London’da gerçekleştirilen dünyanın en büyük turizm platformlarından biri olan World Travel Market fuarına katılacak.

Pegasus fuarda, düşük maliyetli hava taşımacılığı alanında Avrupa, Balkanlar, Kafkaslar ve Ortadoğu bölgelerinde edindiği tecrübelerini paylaşacak.

Turizm sektöründen 225 firmanın katıldığı ve yaklaşık 48.000 kişinin ziyaret etmesinin beklendiği fuara ilişkin açıklama yapan Pegasus Hava Yolları Satış Direktörü Emre Pekesen, “Pegasus olarak, 13,6 milyonu 2012 yılında olmak üzere, 2005 yılının başından 2013 yılının 6. ayının sonuna kadar toplam 60 milyon misafirimizi diledikleri noktaya uygun fiyatlı, zamanında ve güvenle uçuran Türkiye’nin öncü düşük maliyetli havayolu konumundayız. 2014 yılında da Avrupa, Balkanlar, Kafkasya ve Ortadoğu’daki uçuş noktalarımıza yenilerini eklemeye devam edeceğiz. Bu yıl WTM’de misafirlerine 30 ülkede 76 noktaya seyahat imkanı sunan Avrupa’nın En Hızlı Büyüyen Havayolu olarak yer alacak ve modelimizin bu başarısının altında yatan dinamikleri paylaşacağız.” dedi.

Pegasus Hava Yolları, Official Airline Guide (OAG) tarafından hazırlanan raporda 2011 yılında olduğu gibi 2012 yılında da koltuk kapasitesi açısından Avrupa’nın en büyük 25 havayolu arasında “Avrupa’nın En Hızlı Büyüyen Havayolu” olarak gösterilmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Excel London, İngiltere fuar, Londra turizm, Pegasus, Pegasus fuar, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Uçak Bileti, Pegasus ucuz bilet, Turizm Haberleri, World Travel Market, World Travel Market İngiltere, World Travel Market Londra,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları