Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Kıbrıs Kampanyası herkesi uçuruyor

18 Ekim, 2011 | 11:41

Pegasus Kıbrıs Kampanyası ile 18-20 Kasım tarihleri arasında bilet alan herkes 1 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında promosyonlu uçuşlardan yararlanıyor.

Pegasus Hava Yolları 18-20 Ekim Tarihleri arasında bilet alan tüm yolcularını 1 Kasım – 31 Aralık 2011 tarihleri arasında 59,99 TL den  başlayan fiyatlarla uçuruyor.

18-20 Ekim tarihleri arasında bilet alan herkes, 1 Kasım – 31 Aralık 2011 tarihleri arasında, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Gaziantep ve Hatay’dan Kıbrıs ile karşılıklı düzenlenen seçili seferlerde 59.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilecekler.

Türkiye ‘nin  6 farklı şehrinden her hafta 155 karşılıklı sefer ile Pegasus Hava Yolları Kıbrıs uçuşlarını gerçekleştiriyor.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Pegasus, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları Kıbrıs, Pegasus Hava Yolları Kıbrıs uçuşları, Pegasus Hava Yolları promosyon, Pegasus Hava Yolları uçuşları, Pegasus kampanyası, Pegasus Kıbrıs, Pegasus Kıbrıs Kampanyası, Pegasus Promosyon,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları