Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Kampanyaları ile avantajlı uçuşlar

11 Ekim, 2011 | 10:04

Pegasus kampanyaları ile kasım ve aralık aylarında avantajlı iç ve dış hat uçuşları için promosyonlu biletler satışta.

11-12 Ekim 2011 tarihlerinde biletlerini alanlar  Kasım 2011’den 31 Aralık 2011’e kadar seçili yurt içi uçuşlarda vergiler dahil 39.99 TL’den,  Kıbrıs’a 59.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçma fırsatı yakalıyor.

Pegasus Hava Yolları yeni kampanyası kapsamında  11-12 Ekim 2011 tarihlerinde tarihleri arasında bilet alan herkes, 1 Kasım – 31 Aralık 2011 tarihleri arasında yurt içi uçuşlarında vergiler dahil 39.99 TL’den, Kıbrıs uçuşlarımızda 59.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilecekler.

Pegasus promosyonlu biletleri ile dikkat çekiyor

Pegasus promosyonlu biletleri ile iç hat ve dış hatlarda avantajlı uçuşlara imza atıyor. Herkes uçsun ilkesi ile hareket eden Pegasus Hava Yolları gerek uçuş ağı gerekse konforlu uçakları ile son yıllarda en çok tercih edilen hava yolu şirketleri arasında yer alıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Pegasus, Pegasus Avantajlı Uçuş, Pegasus Hava Yolları kampanyası, Pegasus Kampanyaları, Pegasus Promosyon, Pegasus promosyonlu bilet, Pegaus Kampanyalı Uçuş, Pegausus Hava Yolları, promosyonlu bilet,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları