Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus kampanyalarına devam ediyor

20 Ekim, 2010 | 15:46

Pegasus Hava Yolları’nın 31 Ekim’den itibaren artan Viyana uçuşları 59,99 Euro’dan başlıyor

Dış hatlardaki büyümesini yeni uçuş destinasyonları ile sürdüren Pegasus Hava Yolları, var olan destinasyonlarına yönelik düzenlediği uçuşlarını da arttırıyor.

Kış tarifesi kapsamında 31 Ekim’den itibaren Viyana’ya düzenlediği karşılıklı uçuşlarını haftada 5 güne çıkartan Pegasus misafirlerini, Salı, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri öğlen saat 12.00’da İstanbul Sabiha Gökçen’den Viyana’ya, Cumartesi günleri de sabah saat 07.00’de Ankara’dan Viyana’ya tüm vergiler dahil 59.99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçuracak.
Pegasus misafirleri, Salı, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri öğlen saat 13.50 uçağı ile Viyana’dan İstanbul Sabiha Gökçen’e, Cumartesi günleri de sabah saat 09.10 uçağı ile Viyana’dan Ankara’ya uçabilecekler.
Pegasus misafirleri, diledikleri takdirde, İstanbul ve Ankara bağlantılı olmak üzere Türkiye içinde Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun ve Trabzon’a yurtdışında da Beyrut, Kharkiv, Lefkoşa ve Tiflis’e seyahat edebilecekler.
Pegasus Hava Yolları yurt dışında ayrıca Amsterdam, Atina, Basel, Berlin, Beyrut, Brüksel, Düsseldorf, Kopenhag, Köln, Krasnodar, Lefkoşa, Londra, Marsilya, Milano, Münih, Paris, Roma, Sofya, St. Etienne/ Lyon, Stokholm, Stuttgart, Tiflis, Zürih ve 20 Ekim’den itibaren Kharkiv’e de uçuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amsterdam, Atina, Basel, Berlin, Beyrut, Brüksel, Düsseldorf, Köln, Kopenhag, Krasnodar, Lefkoşa, Londra, Marsilya, Milano, Münih, Paris, Pegasus, Pegasus Air, Pegasus Biletleri, Pegasus Havayolları, Pegasus Kampanya, Pegasus Kampanyaları, Pegasus ucuz bilet, Pegasus Ucuz Bilet Kampanyaları, Pegasus Viyana Haberleri, Roma, Sofya, St. Etienne/ Lyon, Stokholm, Stuttgart, Tiflis, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Zürih,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları