Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus’tan yeni bir kampanya daha!

12 Ocak, 2010 | 14:23

Pegasus havayolları kampanyası Pegasus Havayolları 11 Ocak – 11 Şubat tarihleri için yeni bir kampanya başlattı.

Pegasus‚ yeni kampanyası kapsamında 11 Ocak – 11 Şubat tarihleri arasında flypgs.com’dan Türkiye çıkışlı yurt dışı gidiş dönüş bilet alıp mart sonuna kadar seyahatini gerçekleştiren misafirlerine‚ haziran ayı sonuna kadar kullanabilecekleri bir yurt içi tek yön bilet kazandırıyor.

Ücretsiz yurt içi biletini almak isteyen misafirler‚ yurt dışı uçuşlarını gerçekleştirdikten sonra haziran ayı sonuna kadar Pegasus çağrı merkezini arayarak biletlerini temin edebiliyor.

Kampanya‚ Pegasus’un Amsterdam‚ Atina‚ Basel‚ Berlin‚ Brüksel‚ Düsseldorf‚ Frankfurt‚ Kopenhag‚ Köln‚ Krasnodar‚ Londra‚ Münih‚ Stuttgart‚ Zürih uçuşlarında geçerli oluyor. Pegasus’un yurt dışı uçuşlarının fiyatı 49‚99 Euro’dan başlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atina, Basel, Berlin, Brüksel, Düsseldorf, Pegasus Havayolları, Pegasus Havayolları Kampanyası, Pegasus Havayolları Ucuz Uçuş, Pegasus Kampanyaları, Pegasus kampanyası, Pegasus ucuz bilet, Pegasus Yurt dışı Uçuş,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları