Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus’tan yeni bir kampanya daha!

12 Ocak, 2010 | 14:23

Pegasus havayolları kampanyası Pegasus Havayolları 11 Ocak – 11 Şubat tarihleri için yeni bir kampanya başlattı.

Pegasus‚ yeni kampanyası kapsamında 11 Ocak – 11 Şubat tarihleri arasında flypgs.com’dan Türkiye çıkışlı yurt dışı gidiş dönüş bilet alıp mart sonuna kadar seyahatini gerçekleştiren misafirlerine‚ haziran ayı sonuna kadar kullanabilecekleri bir yurt içi tek yön bilet kazandırıyor.

Ücretsiz yurt içi biletini almak isteyen misafirler‚ yurt dışı uçuşlarını gerçekleştirdikten sonra haziran ayı sonuna kadar Pegasus çağrı merkezini arayarak biletlerini temin edebiliyor.

Kampanya‚ Pegasus’un Amsterdam‚ Atina‚ Basel‚ Berlin‚ Brüksel‚ Düsseldorf‚ Frankfurt‚ Kopenhag‚ Köln‚ Krasnodar‚ Londra‚ Münih‚ Stuttgart‚ Zürih uçuşlarında geçerli oluyor. Pegasus’un yurt dışı uçuşlarının fiyatı 49‚99 Euro’dan başlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atina, Basel, Berlin, Brüksel, Düsseldorf, Pegasus Havayolları, Pegasus Havayolları Kampanyası, Pegasus Havayolları Ucuz Uçuş, Pegasus Kampanyaları, Pegasus kampanyası, Pegasus ucuz bilet, Pegasus Yurt dışı Uçuş,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları