Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus İzmir ve Ankara seferlerini arttıracak

05 Ekim, 2009 | 12:05

Pegasus İzmir ve Ankara seferlerini arttıracak Pegasus Havayolları 25 Ekim’den itibaren İstanbul’dan İzmir ve Ankara seferlerini artırarak.

Pegasus Havayolları 25 Ekim tarihinden itibaren günde dokuz sefere çıkaracağı İzmir uçuşlarının, günde beş tanesini Sabiha Gökçen Havalimanı, dört tanesini ise Atatürk Havalimanı’ndan gerçekleştirecek.

İstanbul’dan İzmir ve Ankara’ya artan frekanslarıyla Pegasus, iş dünyası için de iyi bir alternatif oluşturuyor. Ankaralı misafirleri için uçuş sayısını günde altıya çıkaran Pegasus, bilet fiyatlarını ise 39,99 TL’den başlatıyor.

Yaptığı kampanya ve yeniliklerle kendinden söz ettiren Pegasus, yenilenen internet sitesi flypgs.com ‘dan alınan biletlerde Ankara ve İzmir’e 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla bilet alma imkânı sunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Pegasus, Pegasus Ankara, Pegasus Biletleri, Pegasus Havayolları, Pegasus İzmir, Pegasus İzmir Uçuşları, Pegasus Kampanya, Pegasus Kampanya Biletleri, Pegasus Kampanyaları, Pegasus Uçuşları, Pegasus ucuz bilet, Pegasus Ucuz Bilet Kampanyası, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları