Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus İzmir Londra Uçuşları Başladı

24 Haziran, 2011 | 10:03

Pegasus Hava Yolları ‘nın İzmir Merkezli Londra Seferleri Başladı.

Pegasus Hava Yolları yurtiçi – yurtdışı hatlardaki büyümesini hızla sürdürürken şimdide İzmir merkezli direk uçuş ağını genişletiyor.

Yurt içi ve yurt dışı hatlardaki büyümesini hızla sürdüren Pegasus, İzmir merkezli direkt uçuş ağını genişletiyor.

Pegasus İzmir merkezli yurtdışı uçuşlarında önemli atılımlar yaparken bunlardan en sonuncusu Pegasus İzmir Londra seferlerini başlatmış olması. Pegasus Hava Yolları ‘nın İzmir – Londra uçuşları haftada 4 sefer Salı, Çarşamba, Cumartesi ,  Pazar günleri gerçekleşiyor.

Ucuz uçak bileti  denilince akla ilk gelen firmalardan olan Pegasus Hava Yolları İzmir Londra uçuş fiyatları ile de dikkat çekiyor.

Pegasus İzmir Londra uçuşları vergiler dahil 92.99 Euro dan başlıyor

Pegasus Hava Yollar  misafirlerini dünyanın en gözde şehirlerinden olan İngiltere’nin başkenti  Londra ’ya vergiler dahil 92,99 Euro ‘dan başlayan fiyatlar ile uçuruyor.

Haftanın dört günü gerçekleşecek olan İzmir merkezli Londra uçuşları ile şehrin büyülü havasını yaşamak isteyenler, iş amaçlı seyahat etmek durumunda kalanlar ekonomik ve kolay uçuşlar ile seyahatlerini keyifli hale getiriyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İzmir Londra, İzmir Londra Uçuşları, Pegasıus Londra, Pegasus Hava Yolları, Pegasus İçhat Uçuşları, Pegasus İzmir Londra, Pegasus İzmir Londra Uçuşları, Pegasus Londra Uçuşları, Pegasus Uçuşları, pegasus yurtd, Ucuz uçak bileti,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları