Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus İzmir Londra Uçuşları Başladı

24 Haziran, 2011 | 10:03

Pegasus Hava Yolları ‘nın İzmir Merkezli Londra Seferleri Başladı.

Pegasus Hava Yolları yurtiçi – yurtdışı hatlardaki büyümesini hızla sürdürürken şimdide İzmir merkezli direk uçuş ağını genişletiyor.

Yurt içi ve yurt dışı hatlardaki büyümesini hızla sürdüren Pegasus, İzmir merkezli direkt uçuş ağını genişletiyor.

Pegasus İzmir merkezli yurtdışı uçuşlarında önemli atılımlar yaparken bunlardan en sonuncusu Pegasus İzmir Londra seferlerini başlatmış olması. Pegasus Hava Yolları ‘nın İzmir – Londra uçuşları haftada 4 sefer Salı, Çarşamba, Cumartesi ,  Pazar günleri gerçekleşiyor.

Ucuz uçak bileti  denilince akla ilk gelen firmalardan olan Pegasus Hava Yolları İzmir Londra uçuş fiyatları ile de dikkat çekiyor.

Pegasus İzmir Londra uçuşları vergiler dahil 92.99 Euro dan başlıyor

Pegasus Hava Yollar  misafirlerini dünyanın en gözde şehirlerinden olan İngiltere’nin başkenti  Londra ’ya vergiler dahil 92,99 Euro ‘dan başlayan fiyatlar ile uçuruyor.

Haftanın dört günü gerçekleşecek olan İzmir merkezli Londra uçuşları ile şehrin büyülü havasını yaşamak isteyenler, iş amaçlı seyahat etmek durumunda kalanlar ekonomik ve kolay uçuşlar ile seyahatlerini keyifli hale getiriyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İzmir Londra, İzmir Londra Uçuşları, Pegasıus Londra, Pegasus Hava Yolları, Pegasus İçhat Uçuşları, Pegasus İzmir Londra, Pegasus İzmir Londra Uçuşları, Pegasus Londra Uçuşları, Pegasus Uçuşları, pegasus yurtd, Ucuz uçak bileti,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları