Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus’tan indirimli Lounge hizmetleri

18 Ocak, 2013 | 13:21

Pegasus'tan indirimli Lounge hizmetleri Tarifeli iç ve dış hatlarda seyahat eden Pegasus misafirleri, 15 Ocak’tan itibaren İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı LGM Lounge hizmetlerinden kendilerine özel indirimli ücretlerle yararlanacak.

Yurt içinde ve yurt dışında uçuş ağını her geçen gün genişleten Pegasus Hava Yolları, misafirlerine özel sunduğu hizmetleri geliştirmeye devam ediyor.

Ağustos ayında Pegasus misafirleri için Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda başlatılan Lounge hizmeti, 15 Ocak’tan itibaren, haftanın 7 günü 24 saat boyunca İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda Pegasus misafirlerinin beğenisine sunuluyor.

Pegasus misafirleri, bu yenilik sayesinde, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı LGM Lounge’da sınırsız açık büfe, business corner, kablosuz internet, çocuk oyun parkı ve masaj koltukları başta olmak üzere kendilerine özel olarak sunulan ikram ve hizmetlerle donanmış konforlu bir ortamda diledikleri gibi vakit geçirebilecek.

LGM Lounge, Sabiha Gökçen Havalimanı giden yolcu katı, iç hat ve dış hat son güvenlik kontrolünden geçtikten sonra yer alan asma katta hizmet veriyor. Pegasus misafirleri, Pegasus Check-in kontuarlarında, Sabiha Gökçen Pegasus satış ofisinde ya da boarding kartlarını göstererek Lounge girişinde ödeme yaparak Lounge’a girebilecekler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
indirimli Lounge hizmetleri, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı LGM Lounge, Lounge hizmeti, Lounge hizmetleri, Pegasus, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları Lounge hizmeti, Pegasus indirimli Lounge hizmetleri, Sabiha Gökçen Havalimanı, Sabiha Gökçen Pegasus,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları