Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Havayolları’ndan Uç Uç Günleri

11 Şubat, 2010 | 16:23

Pegasus Havayolları'ndan Uç Uç Günleri Pegasus Havayolları, “Pegasus Uç Uç Günleri” ile misafirlerine her ayın ikinci perşembesi farklı hatlarda indirim imkanı sunarak yüzde 50 indirimle uçmaya davet ediyor.

Pegasus, yeni kampanyası “Pegasus Uç Uç Günleri” ile her ayın ikinci perşembesi belirlenen hatlarda bilet alanları yüzde 50 indirimle uçuruyor.

Kampanyanın biletleri 11 Şubat Perşembe günü flypgs.com’da satışa sunulacak.

“Pegasus Uç Uç Günleri” kampanyası kapsamında İstanbul’dan Antalya, Frankfurt, Münih; ayrıca Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen’den İzmir karşılıklı uçuşları için flypgs.com’dan alınan biletler ile Nisan sonuna kadar yüzde elli indirimle seyahat edilebiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Frankfurt, Münih, Pegasus, Pegasus Havayolları, Pegasus Havayolları Uçuşları, Pegasus Kampanyaları, Pegasus Uç Uç Günleri, Pegasus Uçuşları, Sabiha Gökçen,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları