Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Havayolları Şubat ayı kampanyası / Turizm Haberleri

08 Şubat, 2011 | 14:15

Pegasus Havayolları Şubat ayı kampanyası / Turizm Haberleri

Pegasus Hava Yolları ’ndan 8-9 Şubat’ta biletinizi alırsanız, Mart ve Nisan aylarında belirlenen destinasyonlara 35.99 TL ’ye uçabilirsiniz.

İstanbul, 8 Şubat 2010 – Türk insanını ‘’Low Cost’’ sistemiyle tanıştırarak, ekonomik fiyatlarla herkesin uçmasını sağlayan Pegasus Havayolları, her ayın 2. haftası belirlenen hatlarda “Uç Uç İndirim Günleri”  ile yine şaşırtıcı fiyatlarla uçuruyor.

Şubat ayı Uç Uç Günleri : 8-9 Şubat!

Uç Uç Günleri kapsamında Pegasus internet sitesinden bilet alalar, Mart ve Nisan ayları süresince İstanbul Sabiha Gökçen’den Antalya, Bodrum, Dalaman ve İzmir’e, Ankara’dan da Bodrum’a karşılıklı olarak 35.99 TL’ye seyahat etme imkanına sahip oluyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Pegasus Havayolları, Pegasus Havayolları Kampanya, Pegasus Havayolları Kampanyası, Pegasus Havayolları Pegasus, Pegasus Havayolları Uç uç günleri, Pegasus Havayolları Ucuz Uçuş, ü,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları