Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Havayolları kampanyalarına hız verdi

12 Mayıs, 2011 | 14:34

Pegasus Havayolları kampanyalarına ağırlık veriyor.

Uyguladıkları promosyonlar ile dikkat çeken Pegasus Havayolları Haziran ayı için de bir kampanya hazırladı.

Pegasus Hava Yolları’ndan 13-16 Mayıs tarihleri arasında bilet alanlar, 23 Mayıs’tan Haziran sonuna kadar, iç hatlarda belirli noktalara 29.99 TL’ye uçacak.

Cazip ve ekonomik kampanyalar ile misafirlerini en uygun ve rahat şekilde uçuran havayolu Pegasus, Haziran ayında yurt içi seyahatlerinde havayolunu kullanmak isteyen misafirlerine çok cazip bir kampanya sunuyor.

13-16 Mayıs tarihleri arasında Pegasus ‘un internet sitesinden bilet alacak 28.800 Pegasus misafiri, 23 Mayıs’tan Haziran sonuna kadar İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan; Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Sivas’a karşılıklı olarak, İzmir’den; Ankara ve İstanbul Atatürk Havalimanı’na karşılıklı olarak, Ankara’dan Bodrum’a karşılıklı, Adana’dan Antalya ve İzmir’e karşılıklı olarak, Hatay ve Kayseri’den İzmir’e tek yön 29,99 TL’ye uçabilecekler.

Kampanyalarına hergün bir yenisini ekleyen ve misafirlerinin tatil planlarını çok uygun fiyatlara gerçekleştirmelerini sağlayan Pegasus, Haziran kampanyası ile de erken tatil planları yapanlar ve yıllık memleket ziyaretini gerçekleştirecekler için kaçırılmayacak bir fırsat daha sunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Pegasus Havayolları, Pegasus Havayolları Kampanya, Pegasus Havayolları Kampanyaları, Pegasus Havayolları Ucuz Uçuş, Pegasus Promosyonları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları