Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Havayolları ‘ndan balayı çiftlerine sürpriz

06 Haziran, 2011 | 12:34

Pegasus Havayolları ‘ndan balayı çiftlerine büyük bir sürpriz

Pegasus yeni evlenen çiftler için yurt dışında 27 noktaya düzenlediği uçuşlarla romantik alternatifler sunuyor.

Pegasus’un internet sitesinden bilet alanlar Beyrut, Marsilya, Paris, Roma ve Viyana gibi aşk şehirlerine tek yön vergiler dahil 69,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla seyahat ederek, hem romantik hem de hesaplı bir balayı geçirebiliyorlar.

Sıcak kumsalları ve hareketli gece hayatı ile balaylarının gözde destinasyonu : Beyrut

Muhteşem tarihi ile Akdeniz’in sıcak iklimini birarada sunan Lübnan’ın başkenti Beyrut, geçtiğimiz yıllarda geri aldığı “Doğu’nun Paris’i” ünvanını kelimenin tam anlamıyla yaşatıyor. Savaşın izlerini hala taşımasına rağmen, canlılığını ve ışıltısını günün hiçbir saati kaybetmeyen Beyrut, barındırdığı tezatlarla insanı kendine hayran bırakıyor.

Avrupa’yı aratmayan lüks otelleri, pahalı markaların donattığı vitrinleri, şehir merkezinden kısa bir mesafe uzakta olan plajları ile doğu ile batının harmanlandığı Beyrut’ta büyülü bir balayı için başlangıç olarak haftanın 7 günü gerçekleştirilen Beyrut uçuşlarından birini seçmek ilk atılacak adım olacaktır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
balayı çiftleri, balayı turları, Beyrut, Beyrut balayı, Beyrut haberleri, Beyrut turu, Pegasus Havayolları, Pegasus Havayolları balayı, Pegasus Havayolları balayı çiftleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları