Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Hava Yolları’ndan yeni Windows 8 uygulaması

04 Haziran, 2013 | 17:22

Pegasus Hava Yolları'ndan yeni Windows 8 uygulaması Pegasus Hava Yolları, yeni Windows 8 uygulaması ile misafirlerine kolaylık sunuyor.

Türkiye’de yeni lanse edilen Windows 8 ile birlikte Pegasus’un uygulaması bu alanda ortaya çıkan ilk kapsamlı uygulamalar arasında yerini aldı.

Farklı tasarımı ve sunduğu pek çok yenilik ile Türkiye’de kısa sürede ilgi odağı olan Windows 8’in Pegasus uygulaması sayesinde Pegasus misafirleri, en güncel kampanyalardan haberdar oluyor, uçuş sorgulaması yapıyor, uçuş öncesi tercih ettikleri ek hizmetleri diledikleri gibi planlıyor. Ayrıca yeni Windows 8 uygulaması üzerinden, Pegasus’un artısı bol uçuş programı Pegasus Plus’a da kolayca üye olarak fırsatlar dünyasına adım atabiliyorlar.

Pegasus’un dijital yatırımları ve yeni Windows 8 uygulaması ile ilgili açıklama yapan Pegasus Hava Yolları Dijital Pazarlama Müdürü Didem Namver, “Hava yolu ulaşımının yaygınlaşması, bilet fiyatlarının düşmesi ve e-ticaret hacminin artmasıyla, internetten satışta en hızlı gelişen sektörlerden biri de havacılık oldu. Pegasus Hava Yolları olarak dijital alanda yaptığımız yatırımlarımıza büyük önem veriyoruz. Dijital yatırımlarımıza eklediğimiz yeni Windows 8 uygulamamız ile her türlü platform üzerinden kolayca ulaşılabilir olmayı hedefliyoruz. ” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Pegasus, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü, Pegasus Hava Yolları haberleri, Pegasus Hava Yolları uygulaması, Pegasus Hava Yolları Windows 8,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları