Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Hava Yolları ‘ndan yeni bir kampanya daha

02 Haziran, 2011 | 13:24

Pegasus Hava Yolları ‘ndan yeni bir kampanya daha

Yurt içi ve yurt dışında uçtuğu noktalara sürekli yenisini ekleyerek uçuş ağını genişleten Pegasus Hava Yolları, gerçekleştirdiği hesaplı kampanyalar ile bu noktalara uçmayı kolaylaştırmaya devam ediyor.

01 – 03 Haziran tarihleri arasında Pegasus ‘un internet sitesinden bilet alan kişiler, 01 Ekim 2011 – 24 Mart 2012 tarihleri arasında, Türkiye’den yurt dışındaki 27 noktaya 29,99 Euro’ya, Türkiye’den Kıbrıs’a 49,99 TL’ye ve yurt dışından da Türkiye’ye 49,99 Euro’ya uçacak!

Pegasus misafirleri kampanyalı fiyatlar ile yurt dışında Amsterdam, Atina, Basel, Berlin, Beyrut, Brüksel, Bükreş, Düsseldorf, Kharkiv, Kopenhag, Köln, Krasnodar, Londra, Marsilya, Milan, Münih, Nürnberg, Paris, Roma, Sofya, St. Etienne, Stockholm, Stuttgart, Viyana, Tahran, Tiflis, Zürih, Zweibrücken dahil toplam 27 noktaya ve bu noktalardan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ve Atina’dan İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na uçabiliyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları kamoanya, Pegasus Hava Yolları yeni kampanya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları