Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Hava Yolları ‘ndan yeni bir kampanya daha

02 Haziran, 2011 | 13:24

Pegasus Hava Yolları ‘ndan yeni bir kampanya daha

Yurt içi ve yurt dışında uçtuğu noktalara sürekli yenisini ekleyerek uçuş ağını genişleten Pegasus Hava Yolları, gerçekleştirdiği hesaplı kampanyalar ile bu noktalara uçmayı kolaylaştırmaya devam ediyor.

01 – 03 Haziran tarihleri arasında Pegasus ‘un internet sitesinden bilet alan kişiler, 01 Ekim 2011 – 24 Mart 2012 tarihleri arasında, Türkiye’den yurt dışındaki 27 noktaya 29,99 Euro’ya, Türkiye’den Kıbrıs’a 49,99 TL’ye ve yurt dışından da Türkiye’ye 49,99 Euro’ya uçacak!

Pegasus misafirleri kampanyalı fiyatlar ile yurt dışında Amsterdam, Atina, Basel, Berlin, Beyrut, Brüksel, Bükreş, Düsseldorf, Kharkiv, Kopenhag, Köln, Krasnodar, Londra, Marsilya, Milan, Münih, Nürnberg, Paris, Roma, Sofya, St. Etienne, Stockholm, Stuttgart, Viyana, Tahran, Tiflis, Zürih, Zweibrücken dahil toplam 27 noktaya ve bu noktalardan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ve Atina’dan İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na uçabiliyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları kamoanya, Pegasus Hava Yolları yeni kampanya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları