Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Hava Yolları’dan yaz kampanyası / Turizm Haberleri

11 Temmuz, 2011 | 19:22

12-14 Temmuz 2011 tarihleri arasında Pegasus Hava Yolları’nın  internet sitesinden bilet alanlar, 1 – 24 Ağustos 2011 tarihleri arası, yurt dışı çıkışlı seçili noktalardan 59.99 Euro ve daha düşük ücretler ile uçacak.

Uçakla seyahatin akıllı tercihi Pegasus Hava Yolları, ekonomik yaz kampanyalarına devam ediyor. Pegasus’un yeni Ağustos ayı kampanyası ile Pegasus misafirleri yurt dışı seyahatlerinde çok uygun fiyatlara uçabilecekler.

Yurtdışında seçili noktaların sefer biletleri 59.99 Euro ve daha düşük ücretler ile satışta…

Pegasus misafirleri , 12 – 14 Temmuz 2011 tarihleri arasında internet sitesinden, 1 – 24 Ağustos 2011 tarihleri arası yurt dışı çıkışlı uçuşlarında seçili noktaların biletlerine 59.99 Euro ve daha düşük ücretler ile ulaşabilecekler.

Yaz tatillerini yurt dışında geçirmeyi planlayan Pegasus misafirleri , Pegasus’un yeni yaz kampanyasından faydalanmaları durumunda, yurt dışı seyahetlerinin dönüşlerinde çok uygun fiyatlar ile uçma fırsatını yakalayacaklar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Pegasus, Pegasus Biletleri, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları kampanyası, Pegasus Hava Yolları ucuz bilet, Pegasus Hava Yolları yaz kampanyası, Pegasus Kampanyaları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları