Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Hava Yolları ile Viyana uçuşlarında büyük promosyon

13 Ekim, 2011 | 17:48

Pegasus ile Valsler ülkesi Viyana uçuşlarında büyük promosyon.  Pegasus ’un İstanbul ve Ankara’dan haftanın 6 günü gerçekleştirdiği Viyana seferlerinde büyük promosyon.

Yurt dışında 31 noktaya gerçekleştirdiği uçuşlarla tatil tutkunlarının en sık tercih ettiği hava yolu şirketleri arasında yer alan  Pegasus, Avusturya ’nın başkenti Viyanya ’ya düzenlediği seferler ile şehri tanımak isteyenlere muhteşem fırsatlar sunuyor.

Pegasus Viyana promosyonlu uçuşları Pazartesi, Salı, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri İstanbul’dan Viyana’ya, Cumartesi günleri de Ankara’dan Viyana’ya karşılıklı olarak gerçekleşiyor.  Pegasus İstanbul Viyana uçuşu öğlen saat 12:15 ‘te, Ankara Viyana uçuşu ise sabah saat 07:00 ‘de.

Özellikle kültür turlarının birinci adresi gösterilen Viyana artık Pegasus uçuşları ile daha yakın.

Pegasus İstanbul Viyana uçuşları 49,99 Euro dan itibaren

Pegasus  ile haftanın 6 günü İstanbul Viyana uçuşları 49,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla Pazartesi, Salı, Perşembe, Cuma ve Pazar  günleri İstanbul’dan Viyana’ya, Cumartesi günleri de Ankara ’dan Viyana’ya karşılıklı seferleri seyahat imkanı sunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ankara Viyana, Pegasus, Pegasus Avusturya Uçulşarı, Pegasus Hava Yolları, Pegasus İstanbul Viyana, Pegasus Kampanya, Pegasus Viyana, Pegasus Viyana promosyon, Pegasus Viyana Uçuş, Viyana, Viyana Promosyon,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları