Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Hava Yolları ‘nın yeni rotası Üsküp

04 Temmuz, 2011 | 13:36

Pegasus Hava Yolları, 15 Ağustos 2011 tarihinden itibaren İzmir’den, 16 Ağustos 2011 tarihinden itibaren İstanbul’dan, Makedonya’nın başkenti Üsküp’e uçmaya başlıyor.

Pegasus, Üsküp biletlerini 4 Temmuz’da vergiler dâhil 29,99 eurodan başlayan fiyatlarla satışa sunuyor. Pegasus yolcuları İzmir’den iki gün (pazartesi ve cuma), İstanbul’dan üç gün (salı, perşembe ve Pazar) karışılıklı olarak şehre uçabilecek.

Üsküp, Pegasus’un ülke dışında uçtuğu 21 ülkenin 47’inci şehri oldu.

Tarihi M.Ö 4.yüzyıla dayanan ve 520 yıl boyunca Osmanlı İmparatorluğu’na evsahipliği yapmış toprakları ile Üsküp, Pegasus’un yurt dışındaki uçtuğu 21 ülkenin 47. şehri oldu. Rahibe Teresa’nın doğduğu topraklar olan Üsküp, bu özelliği ile yardım ve konukseverliği ile öne çıkar. Binlerce yıl farklı kültürlerin yaşam alanına dönüşen Üsküp, gelenekleri, mutfağı ve sanat konusunda çeşitliliklerin arayanların tercihi oluyor. Sıcak yaz günlerini geleneksel olarak her yıl Ekim ayında gerçekleştirilen Üsküp Uluslararası Caz Festivali ile tamamlayan Üsküp, bu yıl 20-24 Ekim tarihleri arasında festivalin 30. yılını kutlamaya hazırlanıyor.

Pegasus Hava Yolları, 15 Ağustos 2011 tarihi itibari ile Üsküp’ e başlatacağı seferler ile uçuş ağını 21 ülkede toplam 47 şehre yükseltirken, tatil için yeni destinasyon arayışında olanlara da bir seçenek daha ekliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Pegasus Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları bilet, Pegasus Hava Yolları makedonya, Pegasus Hava Yolları uçuşları, Pegasus Hava Yolları Üsküp,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları