Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Hava Yolları Saraybosna’ya ilk uçuşunu gerçekleştirdi

28 Şubat, 2013 | 13:34

Pegasus Hava Yolları Saraybosna'ya ilk uçuşunu gerçekleştirdi Pegasus Hava Yolları, uçuş ağına katılan ve Balkanlar’daki beşinci uçuş noktası olan Saraybosna’ya ilk uçuşunu 28 Şubat 2013 tarihinde gerçekleştirdi.

Saraybosna uçuşlarının biletleri, 49.99 Euro’dan başlayan fiyatlarla Pegasus misafirlerine sunuluyor

İstanbul, 28 Şubat 2013 – Yurt dışında uçuş ağını genişletmeye hız kesmeden devam eden Pegasus Hava Yolları; Bükreş, Priştine, Üsküp ve Belgrad’tan sonra Balkanlar’daki beşinci uçuş noktası Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’ya ilk seferini 28 Şubat 2013 tarihinde gerçekleştirdi.

Pegasus Hava Yolları’nın Saraybosna uçuşları; 28 Şubat 2013 tarihinden itibaren Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Pazar olmak üzere haftanın 5 günü Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan karşılıklı olarak gerçekleşecek. Saraybosna uçuşlarının biletleri, 49.99 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna, hem sahip olduğu Osmanlı mirası, hem de vize gerektirmeden gezilebilecek bir yer olması açısından Pegasus misafirleri için Balkanlar’da tercih edilebilecek yeni bir uçuş noktası oluyor.

Pegasus misafirleri, 63. Uçuş noktası olan Saraybosna’dan Türkiye’de, Adana, Ankara, Antalya, Batman, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Gaziantep, Gazipaşa, Hatay, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon ve Kütahya Zafer Havalimanı’na; yurtdışında ise Almati, Beyrut, Donetsk, Dubai, Kuzey Kıbrıs, Kharkiv, Tahran, Krasnodar, Marseilla, Omsk, Tiflis ve Tel Aviv’e olmak üzere toplam 31 noktaya bağlantılı olarak uçabilecekler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Belgrad, Bükreş, Pegasus, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları Saraybosna, Pegasus Hava Yolları Saraybosna uçuşları, Priştine, Saraybosna, Saraybosna uçuşları, Üsküp,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları