Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Hava Yolları Dubai’ den ödül aldı

08 Kasım, 2013 | 17:56

Pegaus Dubai' den ödülle döndü Pegasus Hava Yolları Dubai’de Tüketici Memnuniyeti Ödülü’ ne layık görüldü.

Misafirlerini uçmanın kolay yolu ile tanıştıran Pegasus Hava Yolları Dubai ‘de, tüketici memnuniyeti alanında Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinin en iyisi seçilerek, “Customer Delight Award” ödülüne layık görüldü.

Avrupa, Balkanlar, Kafkasya ve Ortadoğu’yu kapsayan toplam 30 ülkede 76 noktaya uçuşlar gerçekleştirerek bölgesel bir havayoluna dönüşen Pegasus Hava Yolları, American Liberty University (A.L.U.) ve Institute of Sales & Marketing Management (ISMM) tarafından bu yıl ilk kez verilen MENA bölgesi (Ortadoğu ve Kuzey Afrika) tüketici ödülü; “Customer Delight Award”un sahibi oldu.

25 ülkeden firmaların yarıştığı Customer Delight Ödülü, 7 Kasım akşamı Dubai Jumeirah Emirates Towers Hotel’de düzenlenen bir törenle takdim edildi.

Pegasus’un layık görüldüğü Customer Delight ödülü hakkında bir açıklama yapan Pegasus Hava Yolları Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk; “Türkiye’nin ve bölgenin öncü düşük maliyetli havayolu olarak, ana ilkemiz misafirlerimize uygun fiyatlı, güvenli ve zamanında seyahat seçenekleri sunmak. Ayrıca, ücretli ek hizmet alternatiflerimizle misafirlerimizin uçuşlarını kişiye özel hale getirmelerine de imkan tanımaktayız. Misafirlerimize sunduğumuz bu hizmetlerin ve kaliteli servis anlayışının “Customer Delight” gibi bir ödülle taçlandırılmasından mutluluk duyuyoruz.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai Jumeirah Emirates Towers, Güliz Öztürk, Pegasus, Pegasus Dubai, Pegasus Hava Yolları Dubai,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları