Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Golf Challenge’ta renkli görüntüler

16 Eylül, 2013 | 10:52

pegasus-golf-challenge Türkiye’nin önde gelen golfçüleri, bu yıl İstanbul Kemer Golf & Country Club’ta 5.’si düzenlenen Pegasus Golf Challenge’ta keyif dolu bir hafta sonu yaşadılar.

Pegasus Hava Yolları sponsorluğunda 14-15 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen turnuvaya, 19 ve üstü handikap 108 ve 18 ve altı handikap 102 olmak üzere toplam 210 sporcu katıldı. Çekişmeli geçen Pegasus Golf Challenge’ta erkekler 3, bayanlar 2 kategoride yarıştı.

Kategorilerde ilk 3’e giren, gross, en uzun ve bayrağa en yakın vuruşu gerçekleştiren bayanlara ve erkeklere kupaları düzenlenen törenle verildi. Bu yıl en kötü skoru yapan yarışmacıya Teşvik Kupası verilen ödül töreninde, keyifli anlar yaşandı. Pegasus Hava Yolları ayrıca kazananlara ödül olarak yurt içi ve yurt dışı gidiş-dönüş uçak bileti hediye etti.

Pegasus Hava Yolları Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk, “Sporun farklı dallarına verdiğimiz uzun süreli destek ile bu alanlara katma değer sağlamayı hedefliyoruz. Golf sporuna 2009 yılından beri destek vermekteyiz. Golfe verdiğimiz desteği 5. yılımız olan bu yıl da sürdürmekten mutluyuz.” şeklinde konuştu.

Turnuvanın sonunda Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Emine Kamışlı’ya Pegasus’un golf sporuna katkılarından dolayı Kemer Golf & Country Club yönetimi adına Meltem Oktay tarafından onur ödülü verildi.

Keyifli ödül törenin sonunda Erdoğan-Tülin Demirören çiftinin 51. evlilik yıldönümü de sürpriz bir pasta kesimiyle kutlandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Country Club, Emine Kamışlı, Golf Challenge, Güliz Öztürk, Güliz Öztürk Pegasus, İstanbul, İstanbul Kemer Golf, Kemer Golf, Kemer Golf & Country Club, Pegasus, Pegasus Golf Challenge, Pegasus Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları