Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus’tan “Daha Çok Yaz” kampanyası

24 Nisan, 2014 | 13:55

pegasus-kampanya Misafirlerine yaz dönemi için farklı alternatifler sunan Pegasus Hava Yolları, “Daha Çok Yaz” kampanyası ile seyahatseverlerin karşısına çıkıyor.

Pegasus, yazı müjdeleyen “Daha Çok Yaz” kampanyası ile hayatı seyahat ederek yakalamak isteyen misafirlerine yaz dönemini farklı tatil fırsatlarına dönüştürerek dolu dolu yaşamaları ve daha fazla yaz anısı biriktirmeleri için ilham veriyor.

Pegasus’un “Daha Çok Yaz” kampanyası ile ilgili açıklama yapan Pazarlama Direktörü Onur Dedeköylü “Misafirlerimize bu sene yaz mevsimini Pegasus’la daha çok yaşayın diyoruz” ifadelerini kullandı.

Kampanya hakkında detaylı bilgiler veren Dedeköylü şöyle devam etti:

“Daha Çok Yaz” kampanyamız ile misafirlerimize bu sene yazı doya doya yaşamaları ve daha fazla seyahat ederek yeni yerler görmeleri, yeni şeyler tatmaları için ilham veriyoruz. Misafirlerimize 34 ülkede 83 noktaya uzanan geniş uçuş ağımız içerisinden diledikleri şehirlere uygun fiyatlara uçarak yaz mevsimini doya doya yaşamaları imkanını veriyoruz. Misafirlerimiz, seyahatlerini planlarken, geçen sene hayata geçirdiğimiz ‘Şehir Rehberi’ sayfasından, seyahat edecekleri şehirlere özel tüyolar öğrenebiliyor.”

Uçur Beni Pegasus

Yenilikçi yaklaşımı ve yaratıcı uygulamalarıyla sektörde ilklere imza atan Pegasus’un, web sitesi flypgs.com üzerinden misafirlerine sunduğu yeni seyahat planlayıcısı “Uçur Beni Pegasus”; misafirlerinin bütçelerine, seyahat edecekleri tarih aralıklarına ve seyahat tercihlerine göre en uygun uçuş rotalarını gösteriyor. Türkiye havacılık sektöründe ilk olma özelliği taşıyan uygulama ile misafirler, kendilerine özel seyahat önerilerini inceleyerek Pegasus’un 34 ülkede 83 noktaya uzanan geniş uçuş ağı içerisinde yer alan şehirler arasından kendilerine en uygun olanını kolaylıkla seçerek, seyahat planlamalarını yapabiliyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Daha Çok Yaz kampanyası, Pegasus, pegasus Daha Çok Yaz, Pegasus Haberleri, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları bilet, Pegasus Hava Yolları kampanya, Pegasus Hava Yolları ucuz bilet, Pegasus Kampanya, Pegasus ucuz bilet, Pegasus Yaz Kampanyası,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları