Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Cenevre’ye uçmaya başlıyor

18 Nisan, 2014 | 11:40

Pegasus Hava Yolları, Zürih ve Basel’den sonra İsviçre’deki 3. noktası Cenevre’ye haftanın 4 günü karşılıklı seferler gerçekleştirecek.

Pegasus misafirleri, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Cenevre Uluslararası Havaalanı’na Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cumartesi günleri saat 11:40’ta; Cenevre Uluslararası Havaalanı’ndan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise saat 14:30’da uçabilecek.

Pegasus, Cenevre’yi 20 noktaya bağlıyor

Pegasus, misafirlerini Cenevre’ye yurt içinde Adana, İzmir, Kayseri, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Dalaman, Ankara, Gaziantep, Hatay, Konya, Malatya, Samsun, Trabzon ve Sivas olmak üzere 15 noktadan, yurt dışında ise Doha, Kuzey Kıbrıs/Ercan, Bişkek, Kharkiv, Tel Aviv olmak üzere 5 noktadan, toplamda 20 noktadan bağlantılı olarak uçuracak.

Pegasus’la Avrupa’nın en kozmopolit şehrine unutulmayacak bir gezi!

İsviçre’nin Zürih’ten sonra en fazla nüfusa sahip şehri Cenevre, pek çok uluslararası kuruluşun merkezine ev sahipliği yapıyor. Sanatçı şehri olarak bilinen Cenevre’de misafirler; şehrin taş döşeli sokaklarında keyifli yürüyüşler yaparak St. Pierre Katedrali’ne ulaşabilir; Leman gölü kıyısındaki İngiliz Bahçeleri’nde Cenevre’nin en önemli sembollerinden olan, çiçekten yapılmış ve her mevsim renkleri değişen çiçek saatini görebilirler. İsviçre ve Fransa mutfağının kombinasyonu ile tadına doyulmaz lezzetler sunan şehirde, müzeler ve alışveriş merkezleri de gezilmeye değer alternatifler arasında yer alıyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Basel, Basel isviçre, Basel pegasus, Cenevre, Cenevre pegasus, İsviçre, İsviçre Haberleri, İsviçre turu, İsviçre uçak bileti, İsviçre Zürih, Pegasus, Pegasus Hava Yolları, Pegasus isviçre, Pegasus ucuz bilet, Zürih, Zürih isviçre,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları