Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus biletleri promosyonları ile dikkat çekiyor

30 Mart, 2011 | 15:29

Pegasus biletleri promosyonları ile dikkat çekiyor

Pegasus biletleri ve promosyonları ile dikkat çekerken, filosuna yeni uçuşlar da ekliyor. Pegasus Havayolları, 19. uçuş noktası olarak Sivas ‘ı ekledi.

Pegasus Hava Yolları, tarifeli seferleri olarak artık  Sivas ‘a da uçacak… Pegasus bilet fiyatlarında indirimler yaparken yeni uçuş rotaları da eklemeye devam ediyor. Pegasus Hava Yolları, Sivas’ı da uçuş noktalarına ekleyerek 1 Mayıs’tan itibaren yurtiçi ve yurtdışı destinasyon sayısını 19 ülkede 45 noktaya yükseltmiş oldu.

Türkiye’nin en genç filosu ile seferlerine her gün bir yenisini ekleyen Pegasus Hava Yolları’nın, 1 Mayıs’ta başlayacak Sivas uçuşlarının biletleri vergiler dahil 69.99 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuldu.

Pazartesi, Çarşamba, Pazar günleri İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan sabah 06:20’de, Salı ve Perşembe günleri ise saat 20:00’de hareket edecek Pegasus uçakları, Sivas Havalimanı’ndan da Pazartesi, Çarşamba, Pazar günleri sabah saat 08.00’de, Salı ve Perşembe günleri de 21.40’ta İstanbul’a hareket edecek.

Pegasus biletlerinde indirimler ve promosyonlar yapmaya devam ederken, yolcularını Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Trabzon ve Van’ın ardından son uçuş noktası Sivas ile yurt içinde 19 noktaya en uygun fiyatlar ile uçuruyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Pegasus, Pegasus bilet fiyatlarında indirim, Pegasus Biletleri, Pegasus biletleri ne kadar, Pegasus Havayolları, Pegasus promosyonlu biletler, Pegasus sivas, pegasus sivas uçuşları, Pegasus ucuz bilet, Sivas Havalimanı, sivas uçak bileti,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları