Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus’la Barselona’ya uçma fırsatını yakalayın

17 Eylül, 2013 | 14:15

Pegasus-barselona-turu Pegasus Hava Yolları’nın Twitter’ı İspanyolca konuşturan ve 10 talihli çifti Barselona’ya uçuracak “Pegasus’la Barselona” isimli yarışması 24 Eylül’de sona eriyor.

Yarışmaya katılanlar, www.pegasuslabarselona.com mikrositesine Twitter hesaplarıyla bağlanıyor ve karşılarına çıkan Barselona ile ilgili 10 Tweet alternatifinden birini seçerek paylaşıyor. Kampanyanın en farklı yanı, kullanıcıların seçtikleri birbirinden eğlenceli tweetler, sistem tarafından İspanyolca’ya çevriliyor ve Twitter’da İspanyolca olarak yayınlanıyor.

Siteye kayıt olan katılımcıların bir çekiliş hakkına sahip olduğu yarışmada, katılımcılar birden fazla paylaşım yaparak Barselona’ya uçma şanslarını da artırabiliyorlar.

24 Eylül 2013 tarihine kadar sürecek yarışmanın ardından yapılacak çekilişin sonunda 10 talihli çift belirlenecek ve 1 Kasım 2013 – 31 Mart 2014 tarihleri arasında diledikleri günlerde yanlarında bir kişi ile beraber Barselona’ya uçabilecek.

Kampanya ile ilgili paylaşılan keyifli tweetler #Pegasuslabarselona etiketi ile takip edilebilir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barselona, Barselona İspanya, Barselona pegasus, Barselona tur fırsatı, Barselona Turları, Barselona Twitter, Hava Yolları, İspanya, İspanya Eğlence, İspanya turları pegasus, İspanya Turu, İspanya turu kazanma, Pegasus, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları Twitter,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları