Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus ‘dan Türkiye ‘de ilk kez Barkod ile Mobil Check-in uygulaması

28 Mart, 2011 | 10:26

Pegasus ‘dan Türkiye ‘de ilk kez Barkod ile Mobil Check-in uygulaması

Pegasus Havayolları Türkiye ‘de bir ilki gerçekleştirdi. Pegasus , “ Barkod ile Mobil Check-in” uygulamasıyla uçakla seyahat etmeyi tercih edenlere bir kolaylık sunuyor.

Türkiye ‘de ilk kez gerçekleştirilen Barkodlu check-in uygulaması ile, Pegasus yolcuları, cep telefonundan mobile.flypgs.com mobile sitesine girerek check-in yaptıklarında bir barkod linki cep telefonlarına ulaşacak.

Buradan barkod görselini indiren Pegasus yolcuları, havalimanında boarding için güvenlikten geçişlere konulan akıllı cihazlara barkodlarını okutabilecekler. Pegasus misafirleri aynı uygulamayı internet sitesinden yapılan check-in işlemlerinde de seçmeli olarak yapabilecekler.

Barkod ile Mobil Check-in uygulaması öncelikli olarak, İstanbul Sabiha Gökçen , İstanbul Atatürk ve Ankara Esenboğa havalimanları çıkışlı yurt içi uçuşlarında başlayacak.

Tabiki, Barkod ile Mobil Check-in uygulamasını yapabilmek için Pegasus yolcularının mobil check-in sonrasında gönderilen linki açabilmeleri için cep telefonundan internet erişimi (EDGE, 3G, GPRS veya WI-FI gibi) sahibi olmaları gerekiyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barkod ile Mobil Check-in, Barkod ile Mobil Check-in uygulaması, Barkod Mobil Check-in, Mobil Check-in, Pegasus, Pegasus Barkod Mobil Check-in, Pegasus Havayolları, Pegasus Kampanya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları