Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Anneler Günü Promosyonu

05 Mayıs, 2011 | 11:03

Pegasus Anneler Günü Promosyonu

Pegasus Anneler Günü promosyonu ile Anneler Günü’nde bilet alan anneler ve çocukları Pegasus Yurtiçi -Yurtdışı uçuşlarında muhteşem
indirimler sunuyor.

Pegasus Hava Yolları 8 Mayıs Anneler Günü’ ne özel olarak hazırladığı promosyon ile 8 Mayıs’ ta Pegasus Hava Yolları’ ndan bilet alacak olan annelerle çocuklarına 1 Ağustos – 31 Ekim 2011 tarihleri arasında Pegasus Yurtiçi Uçuşları,  yurtdışı uçuşlarında özel promosyonu ile % 30’ a varan indirimler sunuyor. Pegasus Anneler Günü promosyonlu biletleri 1 Ağustos 31 Ekim tarihleri arasında yurtiçi – yurtdışı uçuşlarında kullanılabilecek.

Anneler Günü Promosyonu annelere özel…

“Herkes uçabilsin diye” yola çıkan Pegasus Hava Yolları Anneler Günü’ nü Özel Promosyonuyla kutluyor. 8 Mayıs Anneler Günü’nde iki kişilik bilet alacak olan yolcular Ağustos – 31 Ekim 2011 tarihleri arasında tercihlerine göre yurtiçi veya yurtdışı uçuşlarında %30 a varan indirimlerden faydalanma şansını yakalayacaklar.

Annelerine değişik bir hediye vermek isteyenler için Pegasus Anneler Günü Promosyonu farklı bir alternatif olacaktır. Pegasus uçuş noktalarının yanı sıra farklı destinasyonları ile Anneler Günü ’nde O’ na görmek istediği bir yeri anneler günü promosyonuyla hediye edebilirsiniz.

Pegasus Hava Yolları filosundaki yeni uçakları, 20 ülkede 46 noktaya uçuyor. Pegasus Hava Yolları Anneler Günü Promosyonu ile 8 Mayıs 2011 ‘ de Pegasus yurtiçi veya yurtdışı uçak bileti alanlar 46 bölgeye anneleri ile birlikte % 30 indirimle seyahat etme imkanı bulacaklar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
8 Mayıs Anneler Günü, Anneler Günü Promosyonu, annelere özel, Pegasus Anneler Günü, Pegasus Anneler Günü Promosyonu, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları Anneler Günü, Pegasus Hava Yolları filosu, Pegasus Kampanyaları, Pegasus Promosyonları, Pegasus uçuş noktaları, Pegasus Yurt dışı Uçuş, Pegasus Yurtiçi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları