Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus, Amasya’ya ilk uçuşunu gerçekleştirdi

08 Nisan, 2013 | 20:59

Pegasus, Amasya'ya ilk uçuşunu gerçekleştirdi Pegasus Hava Yolları Amasya(Merzifon) uçuşları bugün(8 Nisan) başladı.

Amasya ( Merzifon) uçuşları 8 Nisan’dan itibaren; Pazartesi günleri İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Amasya’ya saat 15.55’te ve Amasya’dan saat 17.30’da; Perşembe ve Cumartesi günleri ise İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan saat 08.00’de ve Denizli ’den saat 09.35’te olmak üzere haftanın 3 günü gerçekleştirilecek.

Pegasus, Amasya’yı yurt içinde 15 yurt dışında 19 noktaya bağlıyor.Pegasus misafirleri, 67. Uçuş noktası olan Amasya’dan yurt içinde Adana, İzmir, Kayseri, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Dalaman, Ankara, Elazığ, Gaziantep, Hatay, Konya, Kütahya Zafer, Malatya, Trabzon olmak üzere 15; yurtdışında Almati, Belgrad, Beyrut, Bologna, Kuzey Kıbrıs, Roma, Kharkiv, Omsk, Paris, Bükreş, Londra, Tel Aviv, Viyana, Köln, Dubai, Tahran, Krasnodar, Tiflis, Bişkek olmak üzere 19, toplam 34 noktaya bağlantılı olarak uçabilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adana, Amasya, Amasya uçuşları, Amasya uçuşu, Ankara, Antalya, Belgrad, Beyrut, Bişkek, Bodrum, Bologna, Bükreş, Dalaman, diyarbakır, Dubai, Elazığ, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kayseri, Kharkiv, Köln, Konya, Krasnodar, Kütahya Zafer, Kuzey Kıbrıs, Londra, Malatya, Omsk, Paris, Pegasus, Pegasus Amasya uçuşları, Pegasus Amasya uçuşu, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları Amasya, Roma, Tahran, Tel Aviv, Tiflis, Trabzon olmak üzere 15; yurtdışında Almati, Viyana,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları