Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus, Amasya’ya ilk uçuşunu gerçekleştirdi

08 Nisan, 2013 | 20:59

Pegasus, Amasya'ya ilk uçuşunu gerçekleştirdi Pegasus Hava Yolları Amasya(Merzifon) uçuşları bugün(8 Nisan) başladı.

Amasya ( Merzifon) uçuşları 8 Nisan’dan itibaren; Pazartesi günleri İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Amasya’ya saat 15.55’te ve Amasya’dan saat 17.30’da; Perşembe ve Cumartesi günleri ise İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan saat 08.00’de ve Denizli ’den saat 09.35’te olmak üzere haftanın 3 günü gerçekleştirilecek.

Pegasus, Amasya’yı yurt içinde 15 yurt dışında 19 noktaya bağlıyor.Pegasus misafirleri, 67. Uçuş noktası olan Amasya’dan yurt içinde Adana, İzmir, Kayseri, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Dalaman, Ankara, Elazığ, Gaziantep, Hatay, Konya, Kütahya Zafer, Malatya, Trabzon olmak üzere 15; yurtdışında Almati, Belgrad, Beyrut, Bologna, Kuzey Kıbrıs, Roma, Kharkiv, Omsk, Paris, Bükreş, Londra, Tel Aviv, Viyana, Köln, Dubai, Tahran, Krasnodar, Tiflis, Bişkek olmak üzere 19, toplam 34 noktaya bağlantılı olarak uçabilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adana, Amasya, Amasya uçuşları, Amasya uçuşu, Ankara, Antalya, Belgrad, Beyrut, Bişkek, Bodrum, Bologna, Bükreş, Dalaman, diyarbakır, Dubai, Elazığ, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kayseri, Kharkiv, Köln, Konya, Krasnodar, Kütahya Zafer, Kuzey Kıbrıs, Londra, Malatya, Omsk, Paris, Pegasus, Pegasus Amasya uçuşları, Pegasus Amasya uçuşu, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları Amasya, Roma, Tahran, Tel Aviv, Tiflis, Trabzon olmak üzere 15; yurtdışında Almati, Viyana,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları