Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus, ‘Altın Örümcek Web’in iki ödülüne birden layık görüldü!

16 Kasım, 2018 | 15:01

Pegasus, 'Altın Örümcek Web'in iki ödülüne birden layık görüldü!

Türkiye’nin önde gelen hava yolu şirketlerinden olan Pegasus, yenilenen internet sitesiyle 16. Altın Örümcek Web Ödülleri kapsamında “Hizmet” kategorisinin birincisi olurken, “Yılın En İyi Web Sitesi” Jüri Özel Ödülü’ne de layık görüldü.

Pegasus Hava Yolları, Türkiye’de “İnternetin Oscarları” olarak bilinen Altın Örümcek Web Ödülleri kapsamında iki ödüle birden layık görüldü. Pegasus’un dijital dönüşümü çerçevesinde baştan aşağı yenilenen dijital deneyimi, 16. Altın Örümcek Web Ödülleri kapsamında ‘Hizmet’ kategorisinin birincisi seçilirken, organizasyonun en büyük ödülü olan “Yılın En İyi Web Sitesi” Jüri Özel Ödülü’nün de sahibi oldu.

Pegasus, ‘Altın Örümcek Web’in iki ödülüne birden layık görüldü

“Misafirlerimize sunduğumuz dijital kanalların kullanıcı deneyimine göre düzenlenmiş, hızlı ve kolay olması çok önemli” diyen Pegasus Hava Yolları Pazarlama Direktörü Onur Dedeköylü, “Buradan yola çıkarak flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamamızda olan dijital deneyimi iyileştirmek için bir dönüşüme girdik. İnternet sitemiz flypgs.com’u ve Pegasus Mobil uygulamalarımızı baştan aşağı yeniledik.” şeklinde konuştu.

Pegasus Hava Yolları Pazarlama Direktörü Onur Dedeköylü sözlerini söyle tamamladı:

“Bu dijital dönüşüm hareketiyle birlikte Pegasus’un sadece uygun fiyata bilet sağlayan bir havayolu değil, sunduğu dijital teknoloji çözümleri ve yeniliklerle de öncü bir havayolu olduğunun bir kez daha altını çizmiş olduk. Dijital dönüşümümüzün ardından layık görüldüğümüz bu değerli ödüller de doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. ‘Türkiye’nin dijital hava yolu’ olarak, misafirlerimizin seyahat deneyimlerini kolaylaştıracak dijital teknolojiler ve benzersiz yenilikler sunmaya devam edeceğiz.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Altın Örümcek Web, flypgs.com, İnternetin Oscarları, Onur Dedeköylü, Pegasus, Pegasus mobil, Yılın En İyi Web Sitesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları