Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus, Almanya ve Yunanistan’da kargo genel satış acentelerini seçti

12 Mart, 2014 | 14:30

pegasus-kargo-almanya-yunanistan Pegasus Kargo, Almanya ve Yunanistan’da kargo genel satış acentelerinin seçimini tamamladı. ABDA Cargo Services LLC Almanya’da, Aviation Services ise Yunanistan’dan sorumlu olacak.

31 ülkede 78 noktaya uçan, “Zamanında ve kaliteli hizmet” felsefesiyle büyümeye devam eden Pegasus Kargo, yeni kargo genel satış acenteleri ile hem hizmet ağını güçlendirecek hem de müşterilerine daha iyi hizmet sunacak.

Avrupa ve Balkan ülkelerindeki Kargo Genel Satış Acentelerinde yeni bir yapılanmaya giden Pegasus Kargo; Almanya’da ABDA Cargo Services LLC ile anlaştı. ABDA Cargo Services, Pegasus Kargo’nun Avusturya, Danimarka, İspanya, Fransa, İsveç ve İsviçre operasyonlarını da yürütmektedir.

Pegasus Kargo’nun Arnavutluk, Bosna, Makedonya, Kosova, Romanya ve Sırbistan için seçtiği Kargo Genel Satış Acentesi Aviation Services ise 16 Mart itibariyle ayrıca Yunanistan’dan da sorumlu olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABDA Cargo Services LLC, Arnavutluk, Aviation Services, Bosna, Kosova, Makedonya, Pegasus, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Kargo, Pegasus Kargo Almanya, Pegasus Kargo yunanistan, Pegasus Uçak Bileti, Romanya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları