Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus Airlines PWA Windsurf Dünya Kupası’nda 5. gün

24 Ağustos, 2013 | 14:33

Pegasus Airlines PWA Windsurf Dünya Kupası Dünyanın en hızlı ve en iyi sörfçülerinin katılımıyla Pegasus Hava Yolları ana sponsorluğunda bu yıl 7. kez gerçekleşen Pegasus Airlines PWA Windsurf Dünya Kupası’nın 5. gününde rüzgar yeniden kendini gösterdi.

Dünya kupasının 2., 3. ve 4. gününde yarışlar tamamlanamamış, derecelendirme olmamıştı. Finalin 1 gün öncesi kuvvetli rüzgarda mücadele gerçekleşti.

Bugün 2. ve 3. eleminasyon turu tamamlandı, 4. eleminasyon turuna başlandı.

4. eleminasyon turunda rüzgar elverdiği ölçüde 4 ayak yapıldı. Fakat rüzgar yeniden hız kestiği için yarışlara 5. heat’ten yarın devam edilmesi kararı alındı.

ERKEKLERDE PİERRE MORTEFON GENEL KLASMANIN LİDERİ

Yarışların 5. gününde Erkekler Genel klasmanda;Pierre Mortefon 1., Antoine Questel 2., Cyril Moussilmani 3. oldu…Kadınlar Genel Klasmanda, Sarah Quita Offringa 1., Delphine Cousin 2., Çağla Kubat 3. oldu.

Pegasus’un Hız Ölçümünde Antoine Questel 70 km Hıza Ulaştı

Bugün Pegasus’un erkekler ve kadınlar finalinde yapılan hız ölçümünde Antoine Questel
70 km hızla erkekler kategorisinde, Delphine Cousin ise 49 km hızla kadınlar kategorisinde günün 1.’si oldu. Hız ölçümleri eleminasyon turlarının final ayaklarında devam edecek.

29 ülkeden 64 erkek 29 kadın sporcunun katılımıyla Alaçatı Beach Resort’ta gerçekleştirilen Pegasus Airlines PWA Windsurf Dünya Kupası yarışları 24 Ağustos günü (bugün) koşulacak final ayakları ile sona erecek. İlk 16 ‘ya giren yarışmacılara toplam 55 bin Euro tutarında ödül dağıtılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çağla Kubat, Pegasus, Pegasus Airlines, Pegasus Airlines PWA Windsurf Dünya Kupası, Pegasus Hava Yolları, PWA Windsurf Dünya Kupası, windsurf,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları