Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pegasus ‘un 2012 yılı promosyonları ile erken rezervasyon

15 Kasım, 2011 | 10:46

Pegasus Hava Yolları ile 2012 tatilleri erken geliyor. Pegasus Yurtiçi’nde bir çok noktaya 39,99 TL ‘den başlayan fiyatlarla uçuruyor.

Pegasus Hava Yolları iç hat biletlerinde başlattığı kampanya ile 15-17 Kasım tarihlerinde iç hat biletlerini alanlara 1 Mart 2012 – 31 Mayıs 2012 tarihleri arasında seçili bir çok noktaya 39.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçma imkanı sunuyor.

Pegasus kampanyaları ile biletlerini şimdiden alan yolcular bahar aylarında Türkiye’nin bir çok noktasına muhteşem fiyatlarla uçma fırsatı yakalıyorlar.

15 Kasım-17 Kasım 2011 tarihleri arasında Pegasus kampanyalı biletlerini alan yolcular 1 Mart 2012 – 31 Mayıs 2012 tarihleri Türkiye’nin birçok noktasına inanılmaz fiyatlardan uçabilecekler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Pegasus, Pegasus 2012, Pegasus Biletleri, Pegasus Hava Yolları, pegasus hava yolları iç hat biletleri, Pegasus İç Hat Biletleri, Pegasus İçhat Uçuşları, Pegasus Kampanya, Pegasus kampanyalı biletleri, Pegasus kamppanya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları