Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Latin müziğinin önemli ismi: Paulina Rubio

18 Eylül, 2009 | 15:20

Latin müziğinin önemli ismi: Paulina Rubio Latin müziğinin önemli isimlerinden biri olan Paulina Rubio ismini tüm dünyaya duyurmaya devam ediyor.

Meksikalı ünlü sanatçı Paulina Rubio’nun Latin Amerika ülkelerinden sıyrılıp esas anlamda Amerika ve Avrupa’ya açılması 2002’de yayımlanan “Border Girl” albümüyle gerçekleşti.

Paulina Rubio’nun albümden çıkan “Don’t Say Goodbye” adlı hit single oldukça ilgi gördü.

2005 senesinde ise Grammy Ödülleri’nde “En İyi Latin Pop Sanatçısı” seçilen Paulina Rubio, o sene MTV Latin Amerika Ödül Töreni’nin sunuculuğunu da üstlenmişti. Ayrıca İspanyol People dergisi tarafından 2005’in Yıldızı seçilmişti.

İşte Paulina Rubio için dönüm noktası olan “Don’t Say Goodbye” şarkısının videosu;

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Border Girl, Don’t Say Goodbye, Don’t Say Goodbye Şarkısı, Grammy Ödülleri Paulina Rubio, Magazin Videoları, Paulina Rubio, Paulina Rubio Kimdir, Paulina Rubio Konserleri, Paulina Rubio Latin Amerika, Paulina Rubio Resimleri, Paulina Rubio Şarkıları, Paulina Rubio Video Klip, Paulina Rubio Videoları, Turizm Videoları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları