Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Paskalya Bayramı tatili turizmcileri sevindirdi

22 Mart, 2013 | 09:17

Paskalya Bayramı tatili turizmcileri sevindirdi Paskalya Bayramı tatili, Antalya bölgesinde kıştan açık olan otellerin doluluk oranını yüzde 75 seviyesine çıkardı.

Aktif turizm sezonunun başlamasına sayılı günler kala Paskalya Bayramı tatili rezervasyonları, Antalyalı turizm işletmecisine moral verdi. Sezon öncesi yeni açılan konaklama tesislerinin doluluk oranının yüzde 60 seviyesine ulaştığı belirtildi.

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Manavgat-Side Bölgesel Yürütme Kurulu (BYK) Başkanı Ahmet Özden, turizm sezonu öncesi Paskalya Bayramı tatili rezervasyonlarının otel işletmecilerine moral değerini yükselttiğini söyledi. 2012 yılında iyi bir sezon geçirdiklerini belirten Özden, başta Almanya olmak üzere Avrupa ve İskandinav ülke rezervasyonlarının turizmcileri sevindirecek durumda olduğunu kaydetti.

Bölgenin Gündoğdu’dan Çolaklı’ya, Çolaklı’dan Kızılot’a kadar Avrupa ülkelerinde Side destinasyonu markasıyla pazarlandığını anlatan Özden, bölgenin deniz, kum ve güneş turizmi yanı sıra eko, kültür, tarih ve arkeoloji turizminin bir arada olduğu nadir destinasyonlardan biri olduğunu kaydetti. Özden, “Sezona sayılı günler kala moral değerlerimiz çok yüksek. Paskalya Bayramı tatili rezervasyonları sezon öncesi turizmcilere moral verdi. Doğu Avrupa ülkeleri ve Rusya pazarı nisan ayı sonu ve mayıs başında şekillenecek. Bölgemize gelen turist yoğunluğunu Alman, İskandinav ülkeleri ve Rus turistler oluşturuyor.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya Bölgesi, Antalya bölgesi turizm, Paskalya Bayramı, Paskalya Bayramı tatili, Paskalya Bayramı tatili turizmciler, Turizmciler, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları