Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Pasaportlar artık Nüfus İşleri Genel Müdürlüğü’nden alınacak

21 Ekim, 2014 | 10:20

Partisinin grup toplantısında konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, bundan sonra pasaport alacak olan kişilerin Nüfus İşleri Genel Müdürlüğü’ne gideceğini söyledi.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin grup toplantısında yaptığı açıklamada “pasaport ve sürücü belgeleri bunlar nihayette seyahat belgesidir. Bunlar Emniyet Genel Müdürlüğü’nün işi değildir” dedi.

Davutoğlu, “pasaport alacak olan bundan sonra Nüfus İşleri Genel Müdürlüğü’ne gidecek. Böylece sanki pasaportla yurtdışına çıkan her vatandaş potansiyel suçluymuş gibi gidip emniyet kapılarında beklemeyecek. Bu da çok temel bir değişikliktir. Bir zihniyet değişimini yansıtır” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Davutoğlu, Ahmet Davutoğlu pasaport, AK Parti Genel Başkanı, Başbakan, başbakan ahmet davutoğlu, Emniyet Genel Müdürlüğü, Nüfus İşleri Genel Müdürlüğü, Pasaport, pasaport emniyet, Pasaport İşlemleri, Pasaport işlemleri Emniyet, pasaport nufüs müdürlüğü,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları