Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Park Ji Sung futbola Endonezya’da geri dönebilir!

25 Aralık, 2014 | 15:28

Güney Koreli eski milli futbolcu Park Ji Sung, futbol kariyerine Endonezya Süper Lig ekiplerinden Bali United Pusam forması ile geri dönebilir.

Mayıs 2014’te düzenlediği basın toplantısında aktif futbol yaşantısına son verdiğini açıklayan Manchester United’ın Güney Koreli yıldızı Park Ji Sung, Endonezya’da yeniden yeşil sahalara dönebilir.

Endonezya Süper Lig ekiplerinden Bali United Pusam, yeni teknik direktörü Indra Sjafri’nin gelişi ile radikal kararlar almak üzere. Goal.com’un haberine göre, transfer politikasını takımın eski yıldızlarına çeviren kulüp yönetiminin Bayu Gatra ile görüşmeler başladığı öğrenildi.

Endonezya Turları İçin Tıklayın

Ses getirecek bir transfere imza atmak isteyen Bali United Pusam yönetiminin, Manchester United forması ile sayısız başarılara imza atan Güney Koreli eski futbolcu Park Ji Sung için girişimlere başladığı öğrenildi. Kendisine yöneltilen Park Ji Sung sorusuna şaşıran Bali United yöneticisi Yabes Tanuri ise Güney Koreli futbolcu ile henüz konuşmadıklarını söyledi.

Transfer zor görünüyor

Öte yandan Spor yorumcuları böyle bir transferin gerçekleşmesinin zor olduğu kanaatinde. Zira Park Ji Sung, 14 Mayıs 2014 tarihinde aktif futbol yaşantısını sonlandırmıştı.

Balayının gözdesi futbolun beşiği olabilir

Dünyanın en romantik adalarından olan Bali Adası, yıllardır çiftlerin Balayı Turu tercihlerinde ilk sırada yer alıyor. Sıcakkanlı halkı, zengin kültürü ve su altı yaşamı ile Uzakdoğu’nun en popüler balayı destinasyonlarından olan Bali, transferin gerçekleşmesi halinde futbolun da beşiği olacak gibi.

Güney Koreli futbolcunun futbola dönüp Endonezya Süper Lig’inde top koşturması, tıpkı Hindistan örneğinde olduğu gibi pek çok yıldızın bu ülkeye gelebileceği anlamına geliyor. Anelka, Materazzi ve Elano gibi isimlerin kariyerlerine devam ettikleri Hindistan Süper Ligi, ülkeye gelen turist sayısının artmasına neden olmuştu.

Bali Adası Balayı Turları İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, Balayı turu, Bali Adası, Bali Adası Balayı, Bali Adası balayı turu, bali turu, Bali United Pusam, Bali United Pusam Park Ji Sung, Endonezya, Endonezya Bali, Endonezya futbol, Endonezya Süper Lig, Endonezya turu, Hindistan, Hindistan süper ligi, Hindistan turu, Manchester United, Park Ji Sung, Park Ji Sung Endonezya, Park Ji Sung kimdir, Park Ji Sung Manchester United, Park Ji Sung vikipedi,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları