Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Paris’te plaj keyfi başlıyor

10 Temmuz, 2012 | 14:18

Paris’te yerli ve yabancı turistler için plaj keyfi başlıyor.

Fransa’nın başkenti Paris’in ünlü Seine Nehri’nde artık geleneksel hale gelen plaj etkinlikleri 20 Temmuz’da başlıyor.

Paris’te bu yıl 11. kez düzenlenen plaj etkinlikleri 20 Temmuz’da başlayacak ve 19 Ağustos’a kadar sürecek.

Etkinlikler boyunca, Seine Nehri’nin iki tarafına yapay plajlar inşa edilerek, Paris halkı ile yerli ve yabancı turistlerin yaz mevsimi boyunca keyifli anlar yaşaması hedefleniyor.

Nehrin iki tarafında oluşturulacak yapay plajlar için binlerce tonluk ince kum taşınacak, semsiye ve şezlonglarla ziyaretçilerin rahatça güneşlenebilmesi için rahat bir ortam yaratılacak.

Paris’te plaj keyfinin yanı sıra sportif, sanatsal ve kültürel faaliyetler…

Yine etkinlikler boyunca, plaj sahilinde sportif, kültürel faaliyetlerle çeşitli konserlerler düzenlenecek.Plaja yerleştirilecek dev ekranlardan, tatilciler Londra’daki Olimpiyat oyunlarını izleme şansına sahip olacak.

Yine plaja yerleştirilecek büfeler ve küçük lokantalarla, tatile gidemeyen Paris halkının bir ölçüde de olsa rahatlaması ve dinlenmesine olanak sağlayacak ortam yaratılacak.

Paris plaj etkinliklerinin oldukça popüler olması sonucu, Fransa’nın deniz kıyısı bulunmayan, ancak nehir kenarında bulunan kentlerinde de bu uygulama hayata geçirilmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fransa Paris, Londra, Londra Olimpiyatları, Paris, Paris Plaj, Paris plaj etkinlikleri, Paris Plaj keyfi, paris Seine Nehri, paris Seine Nehri plaj, Paris Turu, Seine Nehri, Seine Nehri plaj,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları