Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Paris yılbaşında yine çok renkli

21 Kasım, 2014 | 08:52

Paris’in en işlek ve en turistik noktalarından Champs-Elysees Caddesi, her yıl olduğu gibi yaklaşan Noel öncesi yine ışıklandırıldı.

Paris, dünya şıklığını yaratan efsaneler diyarı. Ünlü markaların şık ve zarif butikleri, çok katlı mağazalar, neşeli sokak pazarları, özgün butikler, gurme shop’lar…

Başkent, bunların yanında yeni yıla yine çok renkli girecek. Dünyaca ünlü Champs-Elysees Caddesi her yıl olduğu gibi Noel öncesi yeniden ışıklandırıldı. NationalTurk’ün haberine göre; özel ışıklandırma sisteminin açılışını Paris Belediye Başkanı Anne Hidalgo ile Fransız sinema oyuncusu Ömer Sy yaptı. Yeni ışıklandırma sistemiyle bulvarda farklı renklerde ışık oyunları sergilenecek.

fransa-noel-kutlamalari

Champs-Elysee’deki 400 ağaca takılan yaklaşık 800 bin led ampül 7 Ocak’a kadar saat 17’den gece 2’ye kadar bulvarını aydınlatacak. Bulvar, 24-31 Aralık tarihlerinde ise bütün gece aydınlatılacak. Enerji tasarruflu ampüllerin toplam elektirik masrafı 4 kişilik bir ailenin bir yıllık tüketimini geçmeyecek.

Paris Yılbaşı Turları İçin Geç Kalmayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Champs Elysees, Champs Elysees Meydanı, fransa Noel, Fransa Turları, fransa yılbaşı, fransa yılbaşı paris, fransa yılbaşı turları, fransa yılbaşı turu, Noel kutlamaları, Paris, paris fransa, Paris fransa noel, paris yılbaşı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları