Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Paris’te Türk Sanat Müziği gecesi

22 Şubat, 2014 | 10:09

paris-turk-sanat-muzigi Paris Müzik Korosu’ndan Türk Sanat Müziği konseri. Koro, Fransa’nın başkenti Paris’te müzikseverlerle buluştu.

Paris’te faaliyet gösteren Association Musicale Franco Turque de Paris korosu, başkent Paris’te “İstanbul Havası” ismiyle konser düzenledi.

3. bölge belediye binasında Türk Sanat Müziğinin seçkin eserlerinin seslendirildiği konsere, OECD Büyükelçisi Mithat Rende ve Paris 3. Bölge Belediye Başkanı Pierre Aidenbaum’un yanı sıra birçok davetli katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Association Musicale Franco Turque de Paris, Fransa Türk Sanat Müziği, Paris, paris fransa, Paris Müzik Korosu, Paris Müzik Korosu Fransa, Paris Müzik Korosu konser, Türk Sanat Müziği,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları