Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Paris’te Türk Sanat Müziği gecesi

22 Şubat, 2014 | 10:09

paris-turk-sanat-muzigi Paris Müzik Korosu’ndan Türk Sanat Müziği konseri. Koro, Fransa’nın başkenti Paris’te müzikseverlerle buluştu.

Paris’te faaliyet gösteren Association Musicale Franco Turque de Paris korosu, başkent Paris’te “İstanbul Havası” ismiyle konser düzenledi.

3. bölge belediye binasında Türk Sanat Müziğinin seçkin eserlerinin seslendirildiği konsere, OECD Büyükelçisi Mithat Rende ve Paris 3. Bölge Belediye Başkanı Pierre Aidenbaum’un yanı sıra birçok davetli katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Association Musicale Franco Turque de Paris, Fransa Türk Sanat Müziği, Paris, paris fransa, Paris Müzik Korosu, Paris Müzik Korosu Fransa, Paris Müzik Korosu konser, Türk Sanat Müziği,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları