Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Paris Ritz Carlton Hotel’de 4.2 milyon poundluk müthiş soygun!

11 Ocak, 2018 | 10:19

Paris’te bulunan Ritz Carlton Hotel’de büyük bir soygun olayı yaşandı. Paris’in ünlü oteline ellerinde silah yüzlerinde maskeyle giren soyguncular otelin içindeki mücevher dükkanından 4.2 milyon poundluk (21.5 milyon TL) mücevher çaldı.

Sabaha karşı erken saatlerde Paris’teki Ritz Carlton Hotel’e gelen silahlı ve maskeli 5 kişi , 4.2 milyon pundluk mücevheri alarak kaçtı.  Oteli basan silahlı gruptan üçünün yakalandığı, ikisinin ise mücevherleri alarak kaçmayı başardığı öğrenildi.

Otel, Adalet Bakanlığı’nın arkasında!

Otele giren saldırganların silahlarıyla sağa sola ateş ederek camları kırdığı ve herkesi etkisiz hale getirdiği öğrenildi. Otelin 24 saat silahlı güvenlik görevlileri tarafından korunan Fransız Adalet Bakanlığı’nın hemen arkasında olduğu kaydedildi.

Görgü tankları, otele giren saldırganların sağa sola ateş ederek içeride bulunan müşterilerin ve personelin yere yatmasını istediğini daha sonra ise baltalarla korumalı camları kırarak mücevherleri çantaya doldurduklarını söyledi.

Soyguncuların kaçmaya hazırlandığı sırada olay yerine polisin geldiği ve soygunculardan üçünü yakaladığı, ikisinin ise kaçmayı başardığı ifade edildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adalet Bakanlığı, Fransa, Paris, Ritz Carlton Hotel, Tarihi hırsızlık,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları