Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Paris için turizm seferberliği

23 Eylül, 2016 | 06:37

paris-fransa-turizm

Terör saldırılarıyla sarsılan Paris’in turistler için yeniden cazibe merkezi haline gelmesi için çalışmalar başladı.

Paris Belediyesi, başkentteki azalan yabancı turist sayısına çözüm arıyor. Belediye Başkanı Anne Hidalgo, bu kapsamda çekilen dört farklı tanıtım videosunu düzenlediği basın toplantısında tanıttı.

Jalil Lespert tarafından hazırlanan videolarda Louvre Müzesi, Grand Palais, Champs-Elyseestarihi, Eyfel Kulesi gibi Paris’in kültürel ve turistik bölgeleri gösterilirken artırılan güvenlik önlemlerine de dikkat çekiliyor.

Tanıtım kampanyasına Fransa’nın ulusal hava yolu Air France, reklam şirketi JCDecaux ve parfüm üreticisi Dior mali destek sağlıyor.

Her yıl yaklaşık 35 milyon turistin ziyaret ettiği Paris’te, 2016 yılının ilk çeyreğinde, geçen yılın ilk çeyreğine oranla bir milyona yakın düşüş olmuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fransa, Paris, paris fransa, Paris gezilecek yerler, Paris terör, Paris Turizm, Paris Turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları