Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hızlı trende doğan bebeğe ömür boyu bedava bilet hediye edildi

15 Eylül, 2009 | 13:32

Thalys Paris-Brüksel hızlı treni Thalys’te doğan Alman bebeğe ömür boyu bedava bilet hediye edildi.

Şirketten yapılan açıklamada, dün Brüksel yakınlarında saatte yaklaşık 300 kilometre hızda gerçekleşen doğumda 2 doktor ve 2 hemşireden oluşan trendeki acil sağlık ekibinin de görev aldığı belirtildi.

2 ve 3 yaşlarındaki çocuklarıyla birlikte yolculuk eden Alman anne, başarılı doğumun ardından trenin birkaç dakika içinde Brüksel’e ulaşmasıyla hastaneye kaldırıldı.

Thalys tarafından ömür boyu bedava bilet hediye edilen kız bebek, yolculukla başladığı hayatında Fransa, Belçika, Hollanda ve Almanya arasında istediği kadar seyahat edebilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, Avrupa Hızlı Trenleri, Belçika, Eyfel Kulesi, Fransa, Fransa Grignan, Fransa şarap turları, Fransa Turları, Her mevsim Paris, Hollanda, Paris, Paris Alışveriş, Paris Balayı, Paris Butikleri, Paris Eğlence, Paris gece, Paris geceleri, Paris Gezisi, Paris mekanları, Paris Otelleri, Paris Restaurantlar, Paris Tur, Paris Turları, Paris yemek kültürü, Şarap, Thalys, Thalys Train, Trocadero Meydanı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları