Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Paris Hilton özel davetle Küba’ya gitti

02 Mart, 2015 | 11:03

Hilton oteller zinciri varisi Paris Hilton ve model Naomi Campbell, Fidel Castro Diaz-Balart’ın özel davetiyle Havana’da düzenlenen Puro Festivaline katıldılar.

Dünyanın en meşhur ve kaliteli purosunu üreten Küba, başkent Havana’da bu yıl 17’ncisi düzenlenen Puro Festivaline ev sahipliği yaptı. Küba Turistik Turları İçin Tıklayın…

ABD ile Küba arasındaki ilişkilerin yumuşamasının ardından Amerikan vatandaşlarının Küba’ya iş ve seyahat gezilerine yasal olarak izin verilmesini fırsat bilen Paris Hilton ve Naomi Campbell, Havana’da düzenlenen Puro Festivali’ne katılan isimler arasındaydı.

paris-hilton-kuba-puro

Havana’daki fetsivale özel davet üzerine gelen Paris Hilton ve Naomi Campbell, Küba devrim liderlerinden Fidel Castro’nun oğlu Fidel Castro Diaz-Balart ile birlikte gala yemeğine katıldı.

paris-hilton-kuba-fidel-castro

Latin Amerika mutfağının leziz yemekleri ve Küba müzikleri eşiliğinde tüm gece devam eden galada, Castro’nun yanından bir an olsun ayrılmayan Hilton ve Campbell, bol bol selfie çekmeyi de ihmal etmedi. Küba Promosyonları İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fidel Castro, Fidel Castro devrim, Fidel Castro Diaz-Balart, Fidel Castro havana, Fidel Castro küba, Fidel Castro oğlu, Havana, Havana Küba, Havana puro, Havana puro festivali, Küba Müzikleri, Naomi Campbell, Naomi Campbell havana, Naomi Campbell küba, Naomi Campbell seksi, Paris Hilton, Paris Hilton küba, Paris Hilton küba havana,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları